Wpis z mikrobloga

@FotDK ja wyłączyłem śledzenie tagu i tak nie ma na mirko nic wartościowego z tych dyskusji :) albo jojczenie albo wymądrzanie się na podstawie statystyk z gwentup. jedyne dwie możliwości argumentacji here. grałeś 5k meczy- twoje zdanie się nie liczy :D... szkoda czasu. a na koniec przyjdzie taki buńczuczny i rubaszny @Jan_K który będzie do końca się kłócił że jego opnia jest najrzetelniejsza bo ją gdzieś wyczytał i nawet jak go dodasz
@epi: pewnie taki, że jak nie masz od razu odpowiedzi na egzekutorów to przy łańcuszku emisariuszy zostanie rozstrzelany po prostu, a jak wpadnie brygada Impera to ma od razu kilkanaście pkt. Druga sprawa to to, że często szpiedzy przewijają się do 3-5 kart do końca, a ja miałem takie mecze że wszystkie karty użyłem, więc po prostu dokopujesz się do tego czego potrzebujesz
@Carramba666: Jest jeszcze jeden taki, co dodaje na czarną listę (hej, jeśli tego nie czytasz, ja Ciebie też, nie bój się, nie będę Cię już męczył liczbami, wiem, "czucie i wiara" silniej do Ciebie przemawia), chwali się tym po kilka razy, ba nawet tagu rzekomo nie śledzi, ale dalej będzie pisał swoje (czyli odczucia, co mi nawet nie przeszkadza, dopóki nie stoją w skrajnej sprzeczności z danymi) pod niemal każdym wpisem.
@Jan_K: w talii ze szpiegami mocne jest to, że ta talia ma kilka niesamowicie mocnych finiszerów, które prawie zawsze się sprawdzają: Tibor+fringilla, Iris, Rainfarn + Joachim, Menno+ infiltrator, Peter + emhyr jeśli grasz przeciwko pożerce albo spellom,
@kubusfnc: Fajnie, że mamy jakiegoś eksperta (widzę, że muszę zostawić parę razy Gwinta włączonego na noc, żeby nadrobić te 100h ( ͡º ͜ʖ͡º) ), może wobec tego wyrazisz swoje zdanie na temat tezy:

wg mnie scoiaspell było zawsze grane w rakowych ilosciach i zawsze jak podeszło trudne do skontrowania przez łatwe operowanie buffowaniem jednistek w ręce + tarczę.

Z pierwszą częścią, mimo iż to raptem parę
@Jan_K: szczerze mowiac to od dluzszego czasu nie zauwazylem zbyt duzego spamu danym deckiem, jedynie pod koniec sezonu bylo troche wiecej emhyrkow, ktorych teraz spotykam dosc malo. Nie korzystam z gwent trackera, statystyki gwentupa mi nie dzialaja(chociaz nie wiem nawet czy gwentup sledzi na jakie decki sie gra), a sam jako tako nie przywiazuje zbytnio uwagi do "ilosci" spotykanych deckow. Jedyna rzecza ktora mnie od zawsze tiltuje i ktora ja nazwalbym