Wpis z mikrobloga

Wszyscy się spuszczają nad Kubicą i jego kontraktem z Williamsem. (3700+ wykopów) #januszef1
A tak najbardziej mi szkoda Valtteriego. Udowodnił niestety że podzieli los Heikkiego Kovalainena, wiecznego n2 i Mercedes zrobi z niego w 2018 place holder dla Ricciardo który pewnie przejdzie z Red Bulla do Mercedesa, a ktokolwiek trafi do RedBulla będzie musiał scigać się w cieniu Verstappena, którego szanuje ale dostanie posady w teamie i uświadomienie że hej, budujemy team wokoło Maxa musi być przygnębiające.
Dla mnie najwiekszym plusem sezonu jest Sainz.
Hulkenberg myslal ze wyciska z Reno jego potencjalny max, zostawiajac w tyle Palmera.
Sainz przychodzi i w pierwszy weekend na zupelnie nowym bolidzie odziedziczonym po Palmerze z pewnie koszmarnym setupem ZJADA Hulkenberga w weekend wyścigowy.

#f1 #formula1
Pobierz A.....h - Wszyscy się spuszczają nad Kubicą i jego kontraktem z Williamsem. (3700+ wy...
źródło: comment_5LqN2U8Bei7x3h6PoCFoOZaHYBpoASHf.jpg
  • 20
@AmonGoeth: w ogole sie nie zgodze z tym co piszesz. Valteri nie jest niczym ograniczany, on jezdzi na razie slabiej niz Ham. Ale ma to 3 miejsce. Kto wie czy w kolejnych sezonach nie moglby sie powtorzyc scenariusz Ham -Ros?
Skad pewnosc ze Ric trafi do Merca? Tego nikt nie wie. No i czy tak Sainz gromi Hulka bym nie powiedzial, trudno po jednym wyscigu takie cos orzec, a teraz po
A tak najbardziej mi szkoda Valtteriego. Udowodnił niestety że podzieli los Heikkiego Kovalainena,


@AmonGoeth: Tak samo Koval jest przeciętnym kierowcą. Udowodnił, że jest dużo lepszy niż Massa ale w konfrontacji z Hamem słabo wypada. Gdzie to sprowadza Massę przy okazji ehehe.
Bottas może w przyszłym sezonie się odbuduje, ten słabo szczególnie druga część
@AmonGoeth: Ale czemu ci go szkoda? Dostal swoja szanse ale jeszcze jej nie wykorzystal. Nie skreslalbym go jeszcze, zobaczymy co pokaze w 2018.
Mi szkoda Alonso ktory mial wiecej DNF niz w cale karierze przed McLarenem, szkoda mi Kvyata ktory zostal persona non grata bo podpadl Helumtowi Marko, szkoda mi Maxa ktory mial #!$%@? poczatek sezonu przez ciagle awarie ale Valteriego? Wszystko zalezy tylko od niego.
@AmonGoeth: Zobaczymy co Bottas pokaże w 2018. Nie wiadomo, gdzie pójdzie Riciardo.
Poza tym, nie ma czegoś takiego jak "odziedziczony setup"! Skąd to się wzięło w ogóle...
@bar_tosz: Szkoda mi go jest bardzo krytyczny wobec siebie a spośród kierowców z czołówki jednym z najbardziej "poukładanych" niemniej brakuje w nim przebłysku geniuszu, tego oczekuje się od kierowców w topowych 3 teamach. Ot szofer który ma najlepszy bolid w stawce i dowiezie punkty. Informacje o Ricciardo już pojawiały się nie raz, Hamilton sam dawał znać Mercedesowi że sciganie się w jednym teamie z Ricciardo byłoby dla niego zaszczytem.
Hamilton chwali
Pobierz A.....h - @bartosz: Szkoda mi go jest bardzo krytyczny wobec siebie a spośród kierowc...
źródło: comment_DHRD96LErayUYsmSO7UjDpcAWuY4FC0Q.jpg