Gorące dyskusje ostatnie 12h

zamierzam w przyszłości otworzyć kawiarnie, trzymajcie Mirki kciuki!
    jak wszystko wyjdzie ok, to zaproszę was na kawe - na hasło 'usuńkonto' będzie -15% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    dawajcie pomysły na nazwe, moze sie zainspiruje
    #kawiarnia #kawa #jedzenie #wegetarianizm

odpowiedzi (128)

Szkoda że niektórzy twierdzą że to zarzutka bo wiele bym dał żeby była.

I dzięki wszystkim mirkom za chęć pomocy, chodziło o to że szukałem radcy prawnego u mnie w mieście...

Byłem dziś u prawnika, powiedział mi że złoży zażalenie na to pismo. Musi wziąć jakiegoś aplikanta z tamtych okolic który zrobi zdjęcia akt. Najprościej byłoby wskazać po aktach tego drugiego typa, żeby mnie na tym poziomie sprawy wykreślili i zajęli się tamtym.

Tylko skoro ona podała niby mój pesel we wniosku to znaczy że pewnie nie ma danych tego gościa. I że w aktach też pewnie tamtego peselu nie ma, no bo by się chyba skapnęła przy składaniu wniosku że jakiś inny ten pesel.

To że baba podała mój pesel może chyba wynikać z tego, że znała tylko nazwisko i adres tego gościa, a pesel podali jej po złożeniu wniosku chyba w sądzie. I na tym etapie mógł być błąd i najlepiej jak na tym by się zakończyło.
    Chciał też ode mnie zaświadczenie o zameldowaniu, zdjęcia z żoną z okresu kiedy tamta niby zaciążyła i weekendów, i listy obecności z roboty. To chyba w razie jak by trzeba było się bronić.

Jeśli nie, to z tego co zrozumiałem dojdzie do rozprawy. No mam nadzieje że wtedy już będzie prosto wykazać że nie mam nic wspólnego ze sprawą, no i że będą te badania DNA i będą wzięte pod uwagę.

Co do płatności. No termin jest natychmiastowy z tego co zrozumiałem więc niby mam płacić te 500. A jak nie to komornik, ew mówił że jakoś niby moge wysłać ale wpisać że do zwrotu będzie?? ale nie mam nic zamiaru wysyłać bo wiem że ta baba i tak nie odda.
    #wychowajjakswoje
    pokaż całość

odpowiedzi (89)

Mnie śmieszy XD #heheszki

odpowiedzi (19)