Wpis z mikrobloga

@szcz33pan: W sprawie siatkarek problem był jakiś czas temu podnoszony. Dlaczego stroje sportowe dla kobiet projektować w sposób zupełnie inny niż dla mężczyzn? Dlaczego muszą być możliwie odsłaniające ciało i opinające?

Tutaj masz jakiś artykuł na ten temat: https://www.iwoman.pl/na-serio/reportaze-i-wywiady/dlaczego;one;musza;sie;rozbierac;skoro;szachistkom;kaza;zapinac;guziki;siatkarki;pilkarki;i;badmintonistki;czyli;krotka;historia;seksizmu;w;sporcie,204,0,1132492.html
@szcz33pan: Ale czy ktoś mówi, że w każdej dyscyplinie stroje mają być identyczne? Sprowadzasz problem do absurdu.

Jakie jest uzasadnienie dla stosowania w siatkówce innych strojów niż męskich? Bo ja czasem słyszę, że takie stroje mają przyciągać więcej widzów.
@szcz33pan: To jeszcze musisz się nauczyć z niego korzystać. To, że strój męski i kobiecy w boksie się różnią, nie oznacza, że takie (i tak wyglądające) różnice są uzasadnione w siatkówce.
@szcz33pan: Ale rozumiesz, że płaszczyzna sporu leży gdzie indziej? Mam wrażenie, że nie obejmujesz tego rozumowo.

Podkreślam ponownie: nie mówię, że w każdej dyscyplinie sportowej stroje mają być identyczne.

Ponadto nie rozmawiamy o siatkówce plażowej.

To, że różnice w pewnych sportach istnieją nie wprowadza konieczności różnicowania stroju w innych dyscyplinach.

Mówię o uzasadnieniu dla takich dokładnie rozwiązań jak te zastosowane. Dlaczego w siatkówce stroje mają wyglądać w ten sposób, aby
Ponadto nie rozmawiamy o siatkówce plażowej.

@BongoBong: Tu masz strój siatkarek nie plazowych

Czy ubiór sprinterek albo siatkarek tez uwłacza kobietom?


Wyszedłem od tego zdania i wątek poszedł dalej. Czy poniższe foto jest satysfakcjonujące? Czy nadal trzeba generować problemy gdzie ich nie ma?

toku rozumowania jaki tutaj prezentujesz wynika, że można oczekiwać od kobiet występowania w dowolnym stroju, nawet jeśli miałby przykrywać tyle co listek figowy, ponieważ jest to strój inny
szcz33pan - > Ponadto nie rozmawiamy o siatkówce plażowej.
@BongoBong: Tu masz strój...

źródło: comment_MN1H6owWlenvgfO8yr9Q9k0rMtj0e2ze.jpg

Pobierz