Wpis z mikrobloga

@Koryntiusz: Nie popsuł im planów po prostu realia. Ilu głupków można znaleźć i na jak długo można ich oszukiwać? Niewielu i nie na długo.

Craig Wright i Roger Ver oni ostatnio zaraz przed pompą pojechali do Korei Południowej i rozmawiali z wieloma inwestorami. Pompa poszła z Bithump koreańskiej giełdy. W tym siedzi jeszcze stary narkoman Mc Afee i grubas Kim Dot Com a to już wystarczy :)
@wooojtassss: to raczej nie po naszej stronie, my mamy tą lepszą i inteligentniejszą część. Tylko tacy nieokrzesani jak ja mogę wyzywać ich wyrażając swoją wściekłość.
Oni znaczy my zadziałamy w sposób cywilizowany i bez fizycznej przemocy. Wiesz co oni nasi deweloperzy zrobią? Odetną tych szkodników od pępka zmieniając algorytm kopania. Po krzyku. Potrzebujemy więcej ataków aby społeczność powiedziała dość tym terrorystom.
Tak na marginesie. Jakim głupcem trzeba być aby przyjąć założenie,
@pawlo74:

Tak na marginesie. Jakim głupcem trzeba być aby przyjąć założenie, że jeżeli sterroryzuję kogoś to on przyłączy się do mnie?


Tylko że masa ludzi tego nie rozumie. Oni nie wiedzą kto rządzi cashem i że jest jakaś wojna. Trzeba uświadamiać. Wyobraź sobie bitcoina pod rządami Jihana. Armegeddon
A ja dalej się zastanawiam czy ostatni dump to robota jihana czy jakiś grubas postanowił wyjść i popsuł mu plany.


@Koryntiusz: nie przesadzaj jest pump bedzie i dump proste. BCH jest w modzie itp

Oni nie wiedzą kto rządzi cashem i że jest jakaś wojna.


@escabor: to nie jest wojna poprostu parę firm chce sobie podnieść zyski Bcash nie ma wiele wspólnego z wolnorynkową monetą jak BTC. O ile ludzie