Wpis z mikrobloga

Brawo #konserwy.ru i #narodowcy!

Kolejny potężny zagraniczny wydawca zauważył, co się dzieje w Polsce.
Ale wy pewnie jesteście przekonani, że z polskim wizerunkiem i dyplomacją jest wszystko super.

https://www.ft.com/content/1bb2b81c-c86f-11e7-aa33-c63fdc9b8c6c

Martin Sandbu: The nationalist march in Warsaw carried sinister echoes of the far-right gathering in Charlottesville, Virginia


Ale ważne, że lewaków dupa boli, co nie Seba? Hehe...

#neuropa #polityka #dobrazmiana
Pobierz anonimek123456 - Brawo #konserwy.ru i #narodowcy!

Kolejny potężny zagraniczny wyda...
źródło: comment_unC1ENNZpspbtELRZ7HkyixTNWE7PXNc.jpg
  • 105
Sami wyginą


Szczerze w to wątpię. Zawsze zostaną jakieś niedobitki no i ludzie którzy nie zauważą problemu dopóki ten ich nie dotknie. Zresztą sam Kaczyński to zwykły oportunista który zauważył że sympatyzowanie z tymi środowiskami da mu szansę na wygraną w wyborach. Btw, od 1989 minęło 28 lat i nagle teraz w środku Europy coś takiego. I to w kraju który doświadczył nazizmu w pełnej krasie. Coś niewyobrażalnego. To porażka poprzednich rządzących/edukacji/rodziców/dziadków.
@wnocy: Sytuacja jest taka, że np. ucierpimy biznesowo. Ktoś nie będzie chciał np. inwestować w Polsce, bo przeczyta kilka artykułów w swoich ulubionych ekonomicznych gazetach o rasiźmie w Polsce. A że pan prezes oraz pół firmy są czarnoskórzy, zobaczyli kadry o białej sile i czystej krwi, to położą na ten kraj (w sumie słusznie, też bym na ich miejscu tak zrobił) lachę. Oczywiście prawactwo rozłoży ręce, stwierdzi, że nic nie może,
@wnocy: Jak to kogoś "dupa zapiekła"? nie widzisz nic nienormalnego w tym że 11 listopada ulicami Warszawy przeszedł marsz zdominowany przez środowiska odwołujące się do ideologii faszystowskiej oraz praktycznie całkowity brak reakcji partii rządzącej? Ludzie walczący w obronie naszego kraju w czasie IIWWŚ wirują w grobach. Nie wiem jak Ciebie ale mnie interesuje to jak nasz kraj odbierany jest na arenie międzynarodowej (co przekłada się też na pozycję negocjacyjną i wiele
jeśli prezydenta można zaliczyć do partii, to tu jedna poprawka: jego ostatnie przemówienie było wyjątkowo ostre, dosadne i o dziwo on „coś nienormalnego” zauważył.


@anonimek123456: Wow, obudził się. Ciekawe czy to się jakoś przełoży na jego działania/taktykę względem z PiS czy po prostu powiedział co wiedział.
@anonimek123456: Btw, przeczytałem dziś tu coś takiego, brak mi słów po prostu. #!$%@? ze wszystkim, ważne że wymyślony problem został "rozwiązany".

Zajebiśvie xD Dzięki "reklamie" w zachodnich mediach po Marszu Niepodległości wszyscy tam myślą, że polscy faszyści krzyżują muzułmańskich uchodźców. Takie no-go zone dla kozofili xD Sam profit, będą stukać czołem w beton nad Renem i Sekwaną, ale nad Wisłę to raczej już nie zawitają Zwłaszcza że socjal ujowy
Sytuacja jest taka, że np. ucierpimy biznesowo. Ktoś nie będzie chciał np. inwestować w Polsce, bo przeczyta kilka artykułów w swoich ulubionych ekonomicznych gazetach o rasiźmie w Polsce.


@anonimek123456: turlam się. Jakiego inwestora to interesuje? Popatrz gdzie została wyprodukowana Twoja klawiatura, monitor czy iphone. Kogo interesują warunki w jakich ludzie żyją, czy składają swoimi żółtymi rączkami ich produkty. Tym bardziej nikogo nie będzie interesowało czy na jakimś marszu były jakieś hasła.