Wpis z mikrobloga

@To_ja_moze_pozamiatam: No dokładnie - szef ze mnie zadowolony - to co ma być jest zrobione - a go #!$%@? obchodzi czy piszę Zakoapne, Zakopanym, Zakopanem - więc dziw się dalej - nie szukają polonistów na takie stanowiska, no chyba że ty jesteś po takiej szkole i aplikujesz do roboty nie z twojej dziedziny i potem zdziwienie, że Cię nie wybrali.
@samuraj24: Poprawna pisownia nie jest domeną polonistów tylko ludzi na pewnym poziomie. To zwyczajnie świadczy o człowieku. Nie jestem jakimś #grammarnazi ale pewne minimum obowiązuje.
Dodatkowo Twój problem ze znalezieniem pracy w danej miejscowości może mieć związek właśnie z tym, że niepoprawnie pisesz/wymawiasz nazwę. Ludzie mieszkający tam na stałę mogą to odbierać jako brak szacunku (oraz ogólnego ogarnięcia o czym pisałem na początku).
@To_ja_moze_pozamiatam: człowieku przed chwilą napisałeś, że "Dodatkowo Twój problem ze znalezieniem pracy w danej miejscowości może mieć związek właśnie z tym, że niepoprawnie piszesz/wymawiasz nazwę" - to albo ja nie umiem czytać albo ty się mądrzysz niepotrzebnie - skoro piszesz, że tu jest problem natomiast ja piszę o tym, że przeglądam oferty pracy na domenach do tego przeznaczonych i tam niema ani jednej oferty z tej branży.
@To_ja_moze_pozamiatam: dobra szkoda mi się kłócić z takim zerem, dodam na koniec, że w co 2 knajpie robi ukrainiec, który ma problem przyjąć zamówienie po polsku - ale ty mi będziesz #!$%@?ł, że nie znajdę roboty w IT bo źle odmieniam Zakopane - tfuu na Ciebie. cześć