Wpis z mikrobloga

Mirki kochane, wierzę, że ktoś z was trenuje bądź trenował walki rycerskie. Może ma ktoś w domu w stanie bdb feder? Potrzebuję pióra bo z ciężkiej zbroi chce przejść na lekkie walki takie jak trenuje np Gdańska szkoła fechtunku. Jeśli ma ktoś też maskę na zbyciu to chętnie się dogadam :)

Ew. Czy ktoś wie gdzie w pomorskim trenuje ktoś w lekkich ochraniaczach tarczę + miecz?

#fechtunek #rycerstwo #zainteresowania #bronbiala #miecz #miecze #szermierka
mechaos - Mirki kochane, wierzę, że ktoś z was trenuje bądź trenował walki rycerskie....

źródło: comment_T3qhyNKCjnmZ2c3ihgi9HK4lS00o4DRi.jpg

Pobierz
  • 13
@mechaos: właź na fejsa i poszukaj grupy DESW - Dawne Europejskie Sztuki Walki. Ogłoszenia z używanym sprzętem najczęściej są tam. O tarczę i jedynkę ciężko, ale puklerz i jedynka jest w repertuarze grupy Fechtschule Gdańsk. Proponuję do nich napisać.
@Rilsir a powiedz mi panie, czy plastron jest typowy trenerski koniecznością? Jakiś czas temu, w okresie przejściowym kiedy zrzucałem stalowe łuski z pomocą mojej ukochanej mamy uszyliśmy kurtkę pikowaną z wszytymi ochraniaczami na ręce, żebra i kilka innych miejsc, jak się patrzy na takie rzeczy w większych grupach?