Wpis z mikrobloga

@Pandemicum: kiepski wpis jak i rowniez ten po Polsku. Po prostu napisales swoj komentarz do tej akcji ktora juz jest od paru tygodnia na wszystkich stronach. Za malo informacji ciekawostek. Nie przyczepialbym sie ale irytuje mnie jak ktos promuje na wykopie takie cos :)
@johnmorra: No ej - ok, napisałem komentarz do tego co dzieje się od paru dni, ale ostatecznie jest on wprowadzeniem dla tych, którzy (jakimś cudem) nie wiedzą o co chodzi w tej dramie.

A głównym tematem, który wypłynął dopiero dzisiaj jest to, że Dyrektor Finansowy mimo całego szajsu w okół EA w tym momencie wychodzi na scenę i z uśmiechem mówi "Doje**emy jeszcze więcej mikrotransakcji! Nawet w tytułach w których ich
@Pandemicum: tak mam tam konto od dawna. Zle sie wyrazilem. Wchidzisz na wykop i wrzucasz link do steemit z twoim wpisem w ktorym dajesz krótkie info i na koncu odsylasz do glownego zrodla do innej strony. To po prostu mogbys na wykopie zlinkowac ta strone ze zrodla i mialbym 2 klikniecia mniej ;)
@johnmorra: Ach - to poprostu dla ludzi patrzących na tag steemit - być może ich zaciekawi. A jak wrzucam pod tag steemit, no to nie chcę odsyłac gdzieś indziej. Możesz wejść w mój profil - zrobiłem osobne wydarzenie pod tagiem gry.