Wpis z mikrobloga

Gdybym miał wybrać najlepszy serial jaki stworzył Netflix to byłby to "The Crown", tak jarałem się i nadal jaram Narcos - Escobarowi bym nawet laske zrobił, Stranger Things super produkcja, Hous of Cards spoko, Rick&Morty czy Bojack zajebiste dla odmóżdżenia, Ozark też fajnie umilił czas, ale " The Crown" to arcydzieło. Kto czeka na drugi sezon? 8 grudnia startuje !

#netflix #thecrown #seriale
Pobierz G.....t - Gdybym miał wybrać najlepszy serial jaki stworzył Netflix to byłby to "The ...
źródło: comment_RytRa9flpeMz8l5idyoMBf7IMyvkG5wb.jpg
  • 18
@Gasquet ok. Kwestia gustu :) mi się w nim spodobało to, że wszyscy tam palą popierosy. Wtedy jeszcze nie mieli takiej świadomości jak są szkodliwe.
@#!$%@?
@RaV_Oyabun

Sorry, ja na Bojcaku nie płakałem. W zabawny sposób pokazali jak wygląda świat z punktu gościa z depresją i dla mnie to fajna rozrywka, wole produkcje bardziej dla dorosłych jak "The Crown".
@RaV_Oyabun

Nie kwestionuje tego, dla mnie to czasoumilacz, kilka scen dawało do myślenia, wprawiało w zadume, ale bardziej całość śmieszyła. Jeśli podoba Ci się taka "głębia" to "The Crawn" również to oferuje, tyle że w większej dawce.