Wpis z mikrobloga

Spotykam się z różowa. Jestem z nią w sumie 2miesiace. Jednak ona łazi na jakieś imprezy studenckie. Niby mi mówi jednak mi się to nie podoba. Byliśmy razem na innych i było spoko jednak czemu są takie na które chodzi sama? Bardzo boli ja ze jej nie ufam. Dziewczyna porządna i wiem że każdy powinien mieć swoje życie ale czy to normalne że idzie się na imprezę bez swojej połówki? Kazdy facet by się zastanawiał. W sumie była przez to awantura i chyba wszystko padnie.. A wy co o tym myślicie? #zwiazki #rozowepaski
  • 107
@OzaweNakashi: Wiesz co, jestem bardzo daleko od bycia control freakiem ale coś tu jednak jest dziwnego, tak szczerze mówiąc. Oczywiście każdy powinien mieć czas dla siebie, i normalne jest, że facet umawia się z kumplami na mecz, partyjkę pokera, wieczór z Fifą, etc. a dziewczyna idzie z psiapiółami na kawkę, zakupy, czy po prostu drinka. Tak samo czasem są imprezy, nazwijmy to "tematyczne", jak np. wyjście z ludźmi z pracy to
Nie wiem, dziwne są te komentarze. Jak jest się w związku to jest się w związku, są związane z tym pewne przywileje ale tak samo ograniczenia. Pewnych rzeczy się nie robi, żeby po prostu nie stawiać drugiej strony w niekomfortowej sytuacji. I przecież nie chodzi o kontrolowanie czy trzymanie na smyczy i uwieszanie się jej torebki. Ja ze swoją chodziłem na takie imprezy i normalnie, ona sobie siedziała z ziomami, ja stałem