Wpis z mikrobloga

Michał #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr 157

Imię: Michał

Wiek: 23

Miejscowość: Kraków


Kim jestem

Student technicznego kierunku, introwertyk, z dystansem do siebie, zazwyczaj trochę czasu musi minąć zanim poczuję się przy kimś swobodnie, lubię słuchać. Nie przepadam za klubami, ale chętnie wyjdę w prawie każde inne miejsce. Śmieszą mnie głupie żarty. Wolę dziewczyny w trampkach niż w szpilkach. :D


Wygląd

182 cm wzrostu, bardzo szczupły blondyn o niebieskich oczach. Nie noszę zarostu dłuższego niż kilkudniowy. Najlepiej czuję się w dobrze dopasowanych ubraniach i dużą wagę przywiązuję do ubioru, ale jeśli mam możliwość wybiorę jak najmniej formalny strój.


Zainteresowania

Lubię sport, chodzę na siłownię i interesuję się piłką nożną, gotuję i dbam o swoją dietę, uwielbiam thrillery, gram w gry komputerowe, słucham bardzo dużo muzyki (od popu po black metal) i chętnie uczę się nowych rzeczy.


Czego oczekuję?

Szukam spokojnej, wyrozumiałej i szczerej dziewczyny, lubiącej się czasem poruszać. Na pewno nie kogoś, dla kogo piątkowy wieczór spędzony w domu to największa tragedia. Nie mogę powiedzieć, że wygląd nie jest dla mnie ważny, ale podstawową rzeczą jest w miarę szczupła sylwetka.


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Wycieczka rowerowa, wspólne przygotowanie posiłku, wieczorny spacer po mieście i partyjka w Heroes 3. ʕʔ


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

Ślub i dzieci - nie wykluczam, alkohol - w towarzystwie i w rozsądnych ilościach, papierosy - nie, inne używki - raczej nie.


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym zgłoszeniem i chcesz się skontaktować z autorem, to wyślij maila na adres akcjamirekszukazony@gmail.com, a przekażemy Ci kontakt do autora (w wiadomości podaj numer tego zgłoszenia)

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz @LeVentLeCri

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #krakow
Pobierz wypoksmieszneobrazki - Michał #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza n...
źródło: comment_W7vbGVOfgOMpGOGWts7Bp0IoeYTqG42c.jpg
  • 1