Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Florentino Perez w dzisiejszym wywiadzie:

  Kluby piłkarskie są bliskie bankructwa. Nie było innego wyjścia.

  Jeśli nie notujesz żadnego przychodu poza prawami telewizyjnymi, to rozwiązaniem jest zaoferowanie widowni większej liczby atrakcyjnych meczów, które pozwolą widzom z całego świada podziwiać najlepsze zespoły oraz piłkarzy grających przeciwko sobie.

  Wiele klubów w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy we Włoszech potrzebowało koniecznie znaleźć rozwiązanie jeśli chodzi o swoją fatalną sytuacje finansową. Jedynym takim rozwiązaniem jest rozgrywanie większej liczby kompetytywnych meczów. Superliga pozwoli klubom odzyskać utracone pieniądze.

  Tylko w ten sposób kluby piłkarskie zdołają przetrwać pandemię. Superliga uratuje piłkę nożną, jaką znamy.

  Real Madryt stracił do tej pory 400 milionów euro i nic w związku z tym nie zostało zrobione, nie otrzymaliśmy żadnej pomocy finansowej. Jesteśmy obecnie w złej sytuacji.

  Futbol stracił zainteresowanie najmłodszych kibiców i futbol musi się zmienić, ewoluować, jak każda inna branża na świecie. Futbol musi przystosować się do obecnych realiów.

  UEFA chce dokonać reformy Ligi Mistrzów w 2024 roku? Świetnie, ale wtedy futbol i kluby piłkarskie będą martwe. Ich nowy plan działania to samobójstwo. Nie mamy na to czasu, musimy działać. Jakakolwiek zwłoka nas zabije.

  Bez Superligi futbol umrze do 2024 roku. Do tego czasu zarówno duże jak i małe kluby zbankrutują. Musieliśmy działać, nie było innego wyjścia.

  Superliga nie zamyka się na inne drużyny, niezależnie od ich miejsca w ligowej tabeli. Sevilla może do nas dołączyć w każdej chwili.

  Nie zaprosiliśmy PSG do Superligi i nie rozmawialiśmy JESZCZE z żadnymi niemieckimi klubami.

  La Liga nie wyrzuci żadnej z drużyn, to absurd. Wykluczenie z Ligi Mistrzów? To tylko groźba bez pokrycia i mocy prawnej.

  Prezydent UEFA obraził Agnelliego. To absolutnie nieakceptowalne. My w Superlidze nie chcemy prezydenta, który obraża innych.

  Każdy, kto mówi, że Superliga to jedynie rozgrywki dla bogaczy jest w błędzie. My po prostu chcemy uratować futbol. W całości.

  Zapewniamy w ten sposób przyszłość piłce nożnej. Zbyt dużo już straciliśmy i nie możemy stracić więcej. To byłaby katastrofa dla wszystkich.

  VAR będzie obecny w Superlidze. Będą też dużo lepsi sędziowie - jedynie ci najlepsi na świecie.

  Wprowadzimy również zasady finansowego fair play.

  To najgorsza sytuacja ekonomiczna, z jaką miałem do czynienia w ostatnich 20 latach mojej pracy.

  Superliga pomoże przetrwać zarówno dużym jak i małym klubom. To naturalna kolej rzeczy.

  40% młodych ludzi nie jest zainteresowana futbolem, ponieważ jest zbyt dużo meczów niskiej jakości.

  Cules są niezadowoleni, że to ja jestem prezydentem Superligi? Nie ma żadnego problemu, mogę nawet jutro ustąpić miejsca Laporcie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

  I clou wywiadu

  "Żaden z klubów Superligi nie zostanie wykluczony z Mistrzostw Świata czy też Europy. To samo tyczy się Ligi Mistrzów i Ligi Europy w tym sezonie. To absolutnie niemożliwe, gwarantuję to."

  #pilkanozna #superliga #ligamistrzow #mecz
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Pięknie, prawaki mają ubaw, po prawie dwumetrowy, 125 kg facet znokautował... nieuzbrojoną 11 letnią dziewczynkę. Przecież z łatwością mógł ją zabić, gdyby uderzyła głową w ten słupek. Ja rozumiem poszarpać gówniarza, który wyskakuje z bronią (jest w gorących), to realne zagrożenie. Ale na pewno nie nieuzbrojone dziecko, przeciw wielkiemu kolesiowi, który waży 125kg. Ten facet to David Steven Bell. Sędzia skazał go na karę 60 dni w zawieszeniu i 12 miesięcy bez nadzoru w zawieszeniu. Nie bronię BLM, ani nigdy nie pochwalałam tego, co się tam dzieje i co oni odwalają, ale kurwa bez przesady! Uprzedzę pytanie, co miał w takim razie zrobić? Odejść!

  źródło: https://www.blacknews.com/news/david-steven-bell-white-man-punched-11-year-old-black-girl-sentenced-probation/
  #bekazprawakow #patologiazewsi #urojeniaprawakoidalne
  pokaż całość

  odpowiedzi (150)

 • odpowiedzi (4)