Wpis z mikrobloga

#!$%@?, ludzie... Jaką trzeba być amebą umysłową żeby przyjmować prymitywną retorykę o zdradzie, donoszeniu i targowicy? Przecież to jest chyba największy turborak prawaków jaki widziałem. Wolę naprawdę myśleć, że wszyscy jesteście opłaceni, niż że jesteście tak skrajnymi idiotami, że naprawdę tak myślicie.

To już kiedyś było. Partia - Naród i tak dalej. Ale wiecie co? Nawet za głębokiej komuny było to powszechnym obiektem drwin.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa
  • 11
@Wladyslaw_Jagiello eeee, może tak mało ważny akt prawny jak.. Konstytucja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Andrzej Duda w nocy robiąc zaprzysiężenie sędziów, Beata Szydło publikując korzystne wyroki TK, itp.

Chociaż trzeba jasno powiedzieć, że Platforma chcąc na krzywy ryj przepchnac większa liczbę sędziów otworzyła puszkę pandory.
@jamtojest: PiS niestety jest cieniutki. Chciałbym, aby rządziła inna partia w inny sposób. Twierdzę jednak, że obowiązkiem dorosłych świadomych ludzi jest załatwianie spraw w swoim gronie. Tak powinno być zawsze i jeśli chcesz możesz nazwac to Targowica lub nie, ale wywlekajac to gdziekolwiek dajemy do zrozumienia ze jesteśmy dzieci, które idą do mamy ze skarga i prośba o rozstrzygnięcie racji. Jak mnie irytuje taki brak kręgosłupa to się w głowie nie
@Diwejd: No nie, nie zgadzam się.

Po pierwsze, możemy nawet posługiwać się tym, co mówili sami pisowcy przed wyborami. UE to nie jest żaden obcy organ, UE to jesteśmy my. To są słowa bodajże Dudy i ja się z nimi zgadzam. A teraz kontekst.

Jasne, że trzeba własne sprawy załatwiać we własnym gronie, jeśli to tylko możliwe. Rzecz w tym, że jest to niemożliwe. Gdzie i jak załatwiać takie sprawy, jak
@jamtojest: Będę oglądał więc liczę mocno na jakiś przeblysk geniuszu. Te transfery muszą w końcu wystrzelić. Jesli chodzi o twoją wypowiedź to ma ona sens, ale tylko do pewnego momentu. Analogia z biciem żony jest właśnie potwierdzeniem mojej teorii o przewadze i spolegliwosci. Żona powinna sprawy bicia przez męża zgłaszać odpowiednim służbom bo z założenia niepodważalnej przewagi fizycznej męża nie jest w stanie stanąć w szranki i się bronić. My jako