Wpis z mikrobloga

@bred_one: jedyne co na bitbay to boty rozkladajace walle i wypelniajace orderbooka

kiedy niby ten fake wall byl? jesli mowisz o >100BTC co poszlo po 28000 to po prostu jak ja odchodze od kompa i jest srednia dzienna 26000 to ustawiam sella na np 28000 okragla sumke jak by ktos zrobiil quickbuy to poleci w gorei sprrzedam i za sec dostane powiadomienie i kupie po 27500 i jestem do przodu, pewnie
@pieczywowewiadrze to nie jest tak że najpierw zejdzie wszystko poniżej twojego 28000? A potem zaczną się pojawiać oferty powyżej 28000? Wtedy można sprzedać po wysokiej cenie dzięki takiej ścianie która zrobiłeś. Nie rozumiem twojego stwierdzenia że jak ktoś zrobi quickbuya to kurs pójdzie w górę. Jeśli zajdzie wszystko poniżej twojego 28k to owszem. Ale kupić wtedy po 27500 nie trzeba by na innej giełdzie? No bo tu kurs skoczyl w górę? Pytam
@bred_one: jak jest cena 26k i ktos sklada zamowienie quickbuyem to kupuje po kolei coraz drozsze kawalki. Jak duzy order i ktos nie popatrzy to kupi za wiecej i jak sie na farcie mi sprzeda to jest git. A jak nie to wracam do domu anuluje i holduje dalej
@pieczywowewiadrze wybacz wszystko rozumiem oprócz tego że te 70btc jest wallem. Jak już robisz kryptoporadnik to mógłbyś tłumaczyć bardziej obrazowo i zrozumiale :) doceniam ale ciężko zrozumiec te krótkie stwierdzenia