Wpis z mikrobloga

Na główną dziennie wykopywane są znaleziska typu:

"Anglik mówi prawdę o marszu niepodległości"
"Amerykanka ostrzega nas przed lewakami"
"Szwed mówi prawdę o swoim kraju"
"Francuzka obnaża kłamstwa mutikulti"

Jakim my musimy być niedowartościowanym narodem, że nic nie znaczące osoby traktowane są jako autorytety, tylko z powodu nie bycia Polakami. Przecież to tacy sami ludzie jak my, nie są mądrzejsi bo pochodzą z innego kraju, typowe randomy. Ale nie są Polakami i to już wystarczy by w oczach wykopków dostać +100 do wiarygodności. Żenada.

#polityka #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy
  • 21
@lakukaracza_: No racja, z jednej strony jestem przeciw uchodźcom, ale co był za problem wziąć te 2-3 tysiące ludzi, rozlokować na większe miasta. Jakby robili dymy to za wsiarz i do kicia. Jakby nie chcieli pracować to za wsiarz i za granicę. Zapomniałem, że to Polska i lepiej robić dymy o wszystko co się da i katować własnych rodaków #!$%@? prawem i podatkami. Musiałem #zalesie zrobić :(
@lakukaracza_: Ale to wy neuropki podniecanie się, że jakieś rowlingi, benedicty i inne cluneje popierają lgptqwerty, islamizacje europy, przyjmowanie imigrantów i inne wasze lewackie pomysły. A jak nasz kochany Sherlock został zapytany o przyjęcie "uchodźców" do swojej ogromnej posiadłości to odmówił bo ma dziecko i nie może. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Latarenko: Sęk w tym że neuropa się tym nie podnieca.

To właśnie druga strona (ciężko ją zdefiniować) zalewa internet swoim gównoportalami, tysiącami youtubowych aktywistów.
Sprawa przyjęcia uchodźców do czyjejkolwiek posiadłości to typowy prawacki news, grzany tysiąc razy pod tytułem "zaoranie lewaka" itp.

Mieliśmy marsz niepodległości.
A zaraz potem
Dyskusja neuropy na temat zapraszania faszystów przez organizatorów
Pierwsza fala, dziesiątki newsów - POLSKĘ na zachodzie SZKALUJO!!!
Druga fala - kilkanaście newsów -
że nic nie znaczące osoby traktowane są jako autorytety,


@lakukaracza_: chyba chodzi o to żeby ludzie zobaczyli, że nie są osamotnieni w swoich ocenach. To było świetnie widać w 2015 roku w wyborach kiedy dośc spory sukces odnieśli kandydaci "antystemowi" - w mojej ocenie głównie dlatego, że po latach marazmu w mediach ludzie zobaczyli że ktoś głośno mówi to co oni myślą.
Na taki mechanizm bym obstawiał przy próbie wyjaśnienia dlaczego
@lakukaracza_:
UE, Komisja Wenecka, większość specjalistów, prawników i sędziów za granicą krytykuje łamanie prawa i konstytucji przez pis? Hurr durr skoro nas krytykujo to znaczy,ze dobrze robimy

Jakiś zachodni prawicowy gównoblog prowadzony przez nołnejma chwali pis? Paczcie jak za granico o nas mówią, jestem dumny z bycia polakiem
Pobierz GilbertEatingGrape - @lakukaracza: 
UE, Komisja Wenecka, większość specjalistów, pra...
źródło: comment_4HR2LBU5Db17WkoDNUTPDN1zNndhIRyP.jpg
@lakukaracza_ ciekawe założenie, które od razu uznajesz jako prawdziwe, bo tak.

Równie dobrze można postawić tezę że ludzie wykopują że względu na treść, przekaz ideowy a nie na to kto zrobił materiał. Na poparcie tej tezy można by podać że wykonywane są także znaleziska, tworzone przez Polaków na te same tematy (np pyta.pl i ich filmik o marszu czy to poprzednim czy obecnym).

Ale by mieć pewność trzeba by zrobić jakas statystykę
@lakukaracza_ To chyba oczywiste że osoba żyjąca w danym kraju stanowi większy autorytet w sprawie oceny jego sytuacji niż osoba która nigdy tam nie była, zatem dlatego w takich znaleziskach jest podkreślane pochodzenie autora. Doszukiwanie się w tym kompleksów to jest coś ewidentnie robionego na siłę tym bardziej że głównymi odbiorcami tego typu znalezisk są ludzie którzy zazwyczaj ochoczo podkreślają swoją dumę z pochodzenia, zresztą najbardziej plusowanym komentarzem pod wpisem narzekającym na
@Ortalionowy_Rycerz: Mieszkałem na zachodzie 8 lat, muzułmanie byli moimi kolegami w pracy. Czyli mogę zrobić znalezisko "Cała prawda o muzułmanach w europie zachodniej" i opisać w nim swojej jednostkowe przypadki spotkania zajebistych ludzi. Uczciwych, pracowitych, koleżeńskich, akceptujących gejów (jeden nawet sam był gejem). Uznasz to wtedy za warte wykopania? Czy może napiszesz, że to jednostkowe przypadki i nie mają nic do sprawy?

Prawda jest taka, że każdy ma subiektywne spojrzenie na