Wpis z mikrobloga

jak ci zapodam jak zniknęło? dobrze wiem ile było dodanych znalezisk a ile jest teraz. dodanych było 108 opublikowanych 9 obecnie opublikowanych jest 8 więc coś mi tutaj się nie zgadza.
@LordofBlackLand: po pierwsze to nie oznacza że można coś usunąć bo np. z portalu wiesci24.pl kasowane powinno być każde znalezisko a mimo to @wykop je poleca. Druga sprawa to może fakenewsem jest informacja o tym że to nie jest prawdziwe. Ktoś wrzucający mógł specjalnie stworzyć fałszywe konto na fb i dać losowe zdjęcie psa ponieważ właściciel mógł nie wyrazić zgody na publikację wizerunku i dnaych osobowych.
po pierwsze to nie oznacza że można coś usunąć bo np. z portalu wiesci24.pl kasowane powinno być każde znalezisko a mimo to @wykop je poleca.


@tommo21: nie wiem jak ze znaleziskami sponsorowanymi ale jeśli dodasz znalezisko które jest totalnym fejkiem i ma masę zgłoszeń do moderacji to tak - usuwają je. No i w sumie dobrze.
@tommo21: Użytkownicy udowodnili, że to jest informacja nieprawdziwa. Profil Pani Danuty to fejk, a zdjęcie psa jest wzięte ze strony schroniska. Znalezisko potencjalnie wystawiało niewinną osobę na internetowy lincz. Zawsze możesz umieścić swoje zdjęcie i stworzyć znalezisko o "zwyrodnialcu który skopał psa". Nie będziemy usuwać jak tak bardzo ci zależy na liczbie opublikowanych znalezisk.
@Moderacja: nie chodzi o liczbę znalezisk tylko o fakt nie informowania o usunięciu. Jeśli można kogoś poinformować że znalezisko jest na głównej. Zastanawia mnie też dlaczego w takim razie nie skasowaliście znaleziska o dziewczynce mimo że też zostało uznane za fakenewsa widnieje dalej. Więc moderacja może sobie wybierać którego fakenewsa może opublikować a którego nie? trochę to dziwne zachowanie.
Użytkownicy udowodnili, że to jest informacja nieprawdziwa. Profil Pani Danuty to fejk, a zdjęcie psa jest wzięte ze strony schroniska. Znalezisko potencjalnie wystawiało niewinną osobę na internetowy lincz. Zawsze możesz umieścić swoje zdjęcie i stworzyć znalezisko o "zwyrodnialcu który skopał psa". Nie będziemy usuwać jak tak bardzo ci zależy na liczbie opublikowanych znalezisk.


: I za coś takiego @Moderacja powinny lecieć bany. Byle sprzedać #fakenewsa byle sie wypromować i potem płakać że