•  
      W................o

+109

@Wladyslaw_Jagiello: I od razu przypomnienie z zeszłego roku, ciekawe, że było podobnie

•  

@Wladyslaw_Jagiello: Ten drugi mem to z 2011 albo 2012 roku.

•  
      W................o

0

@Sagitarius: możliwe, miałem go w katalogu z memami :)

•  

@urojony_uzurpator: Gruba debili nie może reprezentować wszystkich uczestników marszu.

+: W................o, Ricko13 +2 innych
    •  

@UberKatze:

Gruba debili nie może reprezentować wszystkich uczestników marszu.
      ale oficjalni organizatorzy już trochę mogę.
      A przynajmniej uczestnicy powinni mieć świadomość, że pod tym gównem się podpisują i legitymizują je.
      Tegoroczne zdjęcie. Platforma organizatorów.
      Przestańcie udawać, że to patriotyczny marsz umiarkowanych ludzi, którzy z rasizmem i faszyzmem nie mają nic wspólnego.

źródło: ocdn.eu

•  

@rajet: Pokaż mi stanowisko organizatorów, którzy ich popierają.

•  

@UberKatze pokaż mi stanowisko organizatorów w którym się od nich odcinaja

•  

@UberKatze: przecież MW to jeden z organizatorów marszu, od samego początku jego istnienia, gościu.

•  

@UberKatze: tak, organizatorzy marszu odcinają się od transparentów, które sami wywiesili :D A wcześniej zaprosili na marsz zadeklarowanych faszystów i neonazistów. LOGICZNE, NIE? xd
      ludzie, godności trochę. Albo przyznajcie się, ze faszyzacja Wam odpowiada, albo zwyczajnie przestańcie bronić tego marszu, za którym stoją tacy ludzie. To jest wybitnie proste.
      Rozumiem, że ten marsz traktowany jest jako jakiś głos opozycyjny. Ale będąc w opozycji, niekoniecznie trzeba bratać się z faszystami.

+: z....a, Tarec +18 innych
    •  

@rajet: Jaki głos opozycyjny? Jaka opozycja? Jaka faszyzacja? Dla mnie Marsz Niepodległości to fajna inicjatywa, w której udział mogą wziąć normalni ludzie, którzy cieszą się z tego, że Polska jest wolna, niepodległa i są dumni ze swojego pochodzenia. Łudzi, którzy tworzą nasze państwo, wspólnotę.

Nie popieram opozycji w Polsce, ale widzę, że po zalinkowaniu do wypowiedzi rzecznika prasowego MN został już opracowany mój polityczny profil.

A jak zaprosisz na imprezę do domu kolegę, a ten się włamie do sąsiada i nasra mu na dywan to jesteś za to odpowiedzialny? Mnie interesuje zdanie głównego organizatora, który jasno oświadczył, że się odcina od tych haseł i ludzi. Oświadczył, że nie będą oni dopuszczeni do następnego marszu.

•  

A jak zaprosisz na imprezę do domu kolegę, a ten się włamie do sąsiada i nasra mu na dywan to jesteś za to odpowiedzialny?

@UberKatze: powtarzam -
      - MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA TO ORGANIZATOR MARSZU, A NIE ZAPROSZONY KOLEGA.
      - ORGANIZATORZY NA MARSZ ZAPROSILI M.IN. ROBERTA FIORE, skazanego za działalność w faszystowskiej organizacji terrorystycznej, która ma na swoim koncie 85 ofiar śmiertelnych
      - ORGANIZATORZY NA MARSZ ZAPROSILI M.IN. MILANA MAZURKA - słowackiego posła partii, która jawnie nawiązuje do faszyzmu i myśli księdza Tiso.

Można by wymieniać dalej, ale przemyśl to, na boga.

Oświadczył, że nie będą oni dopuszczeni do następnego marszu.

kto? organizatorzy nie będą dopuszczeni do następnego marszu? MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA to organizator, nie żaden uczestnik.

Jaka faszyzacja?

no właśnie taka, nie inna.

•  

@UberKatze: właśnie takich debili jest mało na zachodzie i biali ludzie są wyżynami na własnym terenie w imię tolerancji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja pisałem w innych postach jak to hasło odbieram to sobie poczytajcie ale w skrócie biała Europa to racjonalny głos sprzeciwu wobec zdradzieckiej polityce Europa dla wszystkich które niszczy cywilizacji e europejską nie wiem jak można tego nie rozumieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@rajet: @UberKatze: @Wladyslaw_Jagiello: Te marsze nie mają nic wspólnego z patriotyzmem

•  

@UberKatze: Organizatorzy zaprosili na marsz faszystów ze Słowacji, Węgier i Włoch. Polecam się zapoznać z życiorysem lidera Forza Nuova, Roberto Fiore który dostał zaproszenie na udział w marszu. To chyba wystarczająca odpowiedz jakie stanowisko maja organizatorzy. Media o tym kto się tam zjawi mówiły na kilka dni przed marszem, uczestnicy wiedzieli na co idą.

•  
      c.....n via Android

0

@alonso117 polecam to ja ci ale korzystanie z mózgu.

•  

@urojony_uzurpator: Co na Marszu Niepodległości? Co to jest, spróbuj opisać swoimi słowami.

•  

@rajet: Spróbuj zdefiniować czym jest faszyzm. Czy Tobie podobni w ogóle są zdolni do formułowania jakichkolwiek myśli samodzielnie? Myślałeś kiedykolwiek nad pojęciami, którymi szafujesz?

•  

@alonso117: Przedstaw swoje kryterium uznania kogoś bądź czegoś za związane z "faszyzmem". Konkrety na stół, albo wypad z tymi groteskowymi ogólnikami wyjętymi z tandetnej popkultury.

•  

@IdillaMZ: odnosząc się tylko do zjebów z ultraprawiowych formacji:
      Demostracja swojego spierdolenia, ksenofobii, rasizmu, antysemityzmu i ciemnoty pokracznie tłumaczonej "patriotyzmem"
      Oczywiście ultralewicowych kontr-manifestacji też nie popieram, bo popadanie w skrajności nie przynosi nic dobrego. Szkoda, że w tych pierwszych rząd nie widzi nic złego.

•  

@urojony_uzurpator: Tako rzecze wykopek, wszyscy wyraźnie są tym przejęci. A tak na poważnie, może jakiś argumencik, może być nawet taki niepozorny, nie chcę obciążać Twojej głowy.

•  

@IdillaMZ: Dla mnie faszyzmem w dzisiejszych czasach jest głoszenie haseł stawiające wyższość jednej grupy nad inną przyjmując tak powierzchowne i absurdalne kryteria jak kolor skóry, wyznanie czy narodowość.

•  

@urojony_uzurpator: Czym jest ultraprawicowość i ultralewicowość? CZY TY W OGÓLE POTRAFISZ POSŁUGIWAĆ SIĘ JAKĄKOLWIEK TREŚCIĄ, POZOSTAWIAJĄC NA BOKU ZRĘCZNE I MGLISTE HASŁA? Konkrety - czemu i dlaczego.

•  

@urojony_uzurpator: "Dla mnie faszyzmem w dzisiejszych czasach"
      I to już na wstępie Cię całkowicie dyskwalifikuje - wracaj do do czegoś mniej poważnego aniżeli problematyka społeczno-polityczna.

•  

@IdillaMZ: rozumiem, że wywieszanie transparentów takich jak na wklejonym przeze mnie zdjęciu nie jest żadnym argumentem? Rozumiem, że wykrzykiwanie haseł "jebać islam" "Polska dla Polaków" i innych nawołujących do agresji wobec "nie-katolików", "nie-hetero", "nie-białych" to również żaden argument? Wszystko spoko, oni tylko wyrażają swoje zdanie, bo mają otwarte głowy i nie dali się omamić lewactwu?

Zrób coś dobrego dla społeczeństwa i przypierdol głową w ścianę. Nic więcej pożytecznego raczej nie jesteś w stanie zrobić.

•  

@IdillaMZ: jakie znaczenie ma semantyka pojęć czy ich słownika poprawność? Mówię o zjawiskach i o faktach. Definicje się zmieniają ale głupi, ograniczeni ludzie pozostają.

I to już na wstępie Cię całkowicie dyskwalifikuje

Rozumiem, że dyskwalifikujesz mnie, bo mam własne zdanie i interpretuje to co się wokół mnie dzieje? Wszystko do siebie pasuje (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

•  

@urojony_uzurpator: Definicja faszyzmu nie jest i nie może być uznaniowa, jeżeli tego nie rozumiesz, to tylko dyskwalifikujesz się do kwadratu, a wartość tej potęgi w Twoim przypadku najwyraźniej może tylko rosnąć.
      Faszyzm to totalizm państwowy, zgodnie z regułą "Wszystko w Państwie, nic poza Państwem, nic przeciwko Państwu". To przyjęcie zasady, że każda inna forma władzy - rodzicielska, religijna, wspólnotowa etc. - winna być co najmniej podległą i zależną, a niekiedy częściowo bądź w całości zniesioną względem Państwa jako takiego. To pokrótce.

•  

@urojony_uzurpator: Z zupełnie nieprawdopodobną ciemnotą mamy do czynienia wśród większości użytkowników internetu. Was trzeba edukować, edukować i jeszcze raz edukować. Gdyż sami nie rozumiecie nawet tego, że jeżeli nie mamy nic do powiedzenia, to nie należy się wypowiadać, zwłaszcza w poważnych tematach. Państwowa szkoła wyraźnie nie spełnia swojej podstawowej funkcji. Stopień głupoty, arogancji i ignorancji jest przytłaczający i dla mnie osobiście fatalistycznie męczący.

•  

@IdillaMZ: wracając do początku, bo widzę, że skutecznie uciekasz od sensu dyskusji w rozwijanie definicji pojęć.
      Przez słowa

Dla mnie faszyzmem w dzisiejszych czasach jest
      Miałem na myśli jak szerzenie haseł/ideologii nawiązujących bezpośrednio do tych głoszonych przez faszystów.
      Raczej ciężko o jedną, konkretną i zwięzłą definicję faszyzmu, bo ewoluowała ona na przestrzeni lat i miała co najmniej kilka różnych źródeł. Co nie zmienia faktu, że poglądy, które przedstawiłem jasno wpisują się w każda definicję "faszyzmu"

•  

@IdillaMZ: nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś usunął konto i przestał korzystać z internetu. Załóż sobie swoją szkółkę i edukuj, edukuj i jeszcze raz edukuj.

•  

@urojony_uzurpator: "wracając do początku, bo widzę, że skutecznie uciekasz od sensu dyskusji w rozwijanie definicji pojęć. "
      I tradycyjne insynuacje, BEZ CIENIA uzasadnienia. Dość tego, dość. Szkoda mojego czasu na te głupoty.

•  

@IdillaMZ: ale co ja ci mam uzasadniać? Że próbujesz zgrywać intelektualistę a nie masz nic ciekawego do powiedzenia? Usuń konto.

•  

@IdillaMZ: Faszyzm to jest wszystko co jest sprzeczne z poglądami @urojony_uzurpator

•  

@urojony_uzurpator: No to może powiesz co tam jest napisane, zamiast wrzucać gównozdjęcie? Co ci przeszkadza? Kołomir? Naprawdę nie rozumiem co w tym zdjęciu jest tak strasznego?

•  

@Puter: dla Ciebie hasło "biała europa" jest spoko? Rozumiem, że to miłośnicy zimy XD W tym haśle też nic złego nie ma - tak? Śmierć wrogom ojczyzny to też tylko przejaw patriotyzmu.

Nie no kurwa, nie chce mi się wierzyć, że w ogóle to piszę. Mam cichą nadzieję, że to jednak zarzutka

•  

@urojony_uzurpator: Europa to kontynent, który jest zamieszkały przez tubylców o białym kolorze skóry, to historia, reszta to element napływowy. Jeśli się z tym nie zgadzasz to podważasz historię ludzkości. Mam w dupie hasełka- to są fakty. Hasło czysta krew czysty umysł to hasła straight edge "Obecnie doktrynę ruchu określają podstawowe zasady antyhipisowskie: niespożywanie alkoholu, niezażywanie narkotyków, niepalenie papierosów, które rozszerza się dla niektórych przez unikanie przypadkowych kontaktów seksualnych, niejedzenia mięsa (wegetarianizm, weganizm) i niekorzystania z wyrobów odzwierzęcych (np. skórzane buty, czy pasy). Ian MacKaye wielokrotnie w swoich wywiadach podkreślał, że "sXe nie znaczy, żeby nie pić piwa.. Ludzie biorą sXe zbyt skrajnie... dla mnie sXe to ktoś, kto jest świadomy, że skorzysta na tym co robi..."[2]).
      Ich znakiem rozpoznawczym są narysowane na zewnętrznych stronach dłoni litery X, mające na celu zamanifestowania swego sposobu życia. Wywodzi się to bezpośrednio ze sposobu oznakowania małoletnich na koncertach, w celu niesprzedawania im używek. Charakterystyczny symbol XXX wkrótce stał się symbolem ruchu straight edge. W niektórych polskich miastach (np. Szczecinie) znakiem rozpoznawczym Straight Edge są niebieskie sznurówki w glanach." Takie tam pieprzenie o głupotach ale debile tacy jak ty zrobią z nich faszystów...

•  

@urojony_uzurpator: Dodam że ten ruch to są antyfaszyści...

•  

Aczkolwiek śmierć wrogom ojczyzny uważasz za złe? Ojczyzna to też twoja matka, brat , dziewczyna (żartowałem). Rozumiem że jak będą ci zabijać kogoś bliskiego , to wrzucisz to na snapa? Z tagiem #heheszki ?

•  

Europa to kontynent, który jest zamieszkały przez tubylców o białym kolorze skóry

@Puter: kurwa błagam Cię - ile % europejczyków ma biały kolor skóry? Z 30%? Może trochę więcej. Będziesz się odwoływał do historii kontynentu i tak ma być bo tak było 1000 lat temu? No ja pierdole, świat się zmienia i ludność też - jakie do kurwy nędzy ma znaczenie jaki kto ma kolor skóry?

Co do zdjęcia to raczej mi chodziło o jego prawą część ale rozumiem, że to dla Ciebie niewygodne, więc to pominąłeś.

Aczkolwiek śmierć wrogom ojczyzny uważasz za złe?

Czyli każdego kto jest wrogiem trzeba zabić? Jak ktoś mnie nie lubi to mam go zajebać, bo jest wrogiem? I kto jest niby tym wrogiem? Każdy kto nie jest katolikiem czy każdy kto nie jest biały?

•  

@urojony_uzurpator: O czym pieprzysz? Biali w Europie 30%? ech.."Europa to kontynent, który jest zamieszkały przez tubylców o białym kolorze skóry, to historia, reszta to element napływowy''. Fałsz? "Aczkolwiek śmierć wrogom ojczyzny uważasz za złe? Ojczyzna to też twoja matka, brat , dziewczyna (żartowałem). Rozumiem że jak będą ci zabijać kogoś bliskiego , to wrzucisz to na snapa? Z tagiem #heheszki "? Odnieś się do wypowiedzi, nie wybieraj fragmentów. Każdego kto chce zabić ciebie, twoją rodzinę, bliskich, tak należy zabić. Mordercy nie zasługują na życie. Mój dom moja twierdza. 30%, skąd ty bierzesz takie rzeczy? Popłakałem się ze śmiechu

•  

Europa to kontynent, który jest zamieszkały przez tubylców o białym kolorze skóry, to historia, reszta to element napływowy

@Puter: tylko szkoda, że ten "element napływowy" to w tej chwili większość europejczyków. Miej też na uwadze, że białych ludzi na świecie (także w europie) jest i będzie coraz mniej. To teraz mamy wszystkich pozabijać zgodnie z hasłem "Europa będzie albo biała albo bezludna"? Rozumiem, że lepiej unicestwić ludzkość niż by mieli nie być biali?
      Tak uważasz?

Czy to, że ktoś jest wrogiem to oznacza, że chce mnie zabić? Albo zrobić mi krzywdę. Jakie przejawy agresji na naszą ojczyznę w ostatnich 30 latach odnotowałeś? Do kogo się odnosi to hasło "Śmierć wrogom ojczyzny"? Bardzo chciałbym wiedzieć, kogo konkretnie chcecie "zabijać"?

•  

Nie wiem skąd masz dane że element napływowy to większość, bo z tego co wiem to max we Francji ok. 15 %. Hmm, niezła większość...Poza tym dalej wyrywasz kawałki wypowiedzi, nie piszesz nic konkretnego."Czy to, że ktoś jest wrogiem to oznacza, że chce mnie zabić? Albo zrobić mi krzywdę. Jakie przejawy agresji na naszą ojczyznę w ostatnich 30 latach odnotowałeś? Do kogo się odnosi to hasło "Śmierć wrogom ojczyzny"? Bardzo chciałbym wiedzieć, kogo konkretnie chcecie "zabijać"?" Mam pytanie , jak to się odnosi do mojej wypowiedzi?Przecież to takie pieprzenie, że nawet poziom cukru we krwi opada...Wróg pewnie chce ci latte bezglutenowe postawić a nie np, wpaść z bronią i strzelać jak do kaczek ( Paryż), albo rozjechać ciężarówką- no to już cała Europa chyba... Wróg to też Seba który wpadnie z nożem i będzie chciał cię zgwałcić i pobić twoją dziewczynę(przesadziłem). Takiego powitasz kwiatami a ja w miarę swoich możliwości postaram się zabić... Nie kłam więcej tylko że białych w Europie jest 30% i nie pisz więcej proszę. Z debilami nie piszę.

•  

@Puter: Ale pod uwagę, że rdzennie białych, czyli tych "tubylców o białym kolorze skóry", tych "rdzennych" europejczyków to jest bardzo niewielu. Zobacz wokół siebie ile ludzi ma ewidentnie "nieeuropejską" urodę - ilu ma trochę inny odcień skóry niż biały. W żyłach znacznej większości Europejczyków płynie krew tego "elementu napływowowego" W jaki sposób oceniać, kto jest "biały" a kto nie? Ile kobiet europejskich ma dzieci z imigrantami? No błagam cię człowieku, nie kompromituj się - w jaki sposób chcesz realizować hasła "Europa będzie biała albo bezludna" - wytłumacz mi to proszę.

Hasło "śmierć wrogom ojczyzny" na marszu z okazji święta niepodległości w Polsce odnosi się do sprawców zamachów w Paryżu? Fuck logic XD

paść z bronią i strzelać jak do kaczek ( Paryż), albo rozjechać ciężarówką- no to już cała Europa chyba.

No to czyli co - zabijamy wszystkich którzy jeżdżą ciężarówkami, bo mogą wjechać w ludzi na ulicy? Czy zabijamy wszystkich, którzy mają broń, bo mogą mnie pozabijać? Czy zabijamy wszystkich muzułmanów, bo terroryści krzyczeli "Allah"? To według narodowców rozwiąże problem? Chciałbym, żebyś mi wytłumaczył kogo konkretnie chcesz zabijać w imię hasła "śmierć wrogom ojczyzny"? Na razie to pierdolisz mi o tym, że ktoś będzie chciał mi zrobić krzywdę to mam go zabić. Rozumiem, że tego tyczyło się to hasło? Że mam zabijać w obronie własnej. Ahaaa...

Już to widzę jak ty - sfrustrowany wykopek będzie zabijał wrogów ojczyzny XD

P.S

dziewczyna (żartowałem)
      dziewczynę (przesadziłem)

To, że ty jesteś przegrywem, bez szans na zamoczenie, nie znaczy, że inni tak mają. Ale przynajmniej przelałeś na wykop swoją frustrację :)

•  

@urojony_uzurpator:" Ale pod uwagę, że rdzennie białych, czyli tych "tubylców o białym kolorze skóry", tych "rdzennych" europejczyków to jest bardzo niewielu. Zobacz wokół siebie ile ludzi ma ewidentnie "nieeuropejską" urodę - ilu ma trochę inny odcień skóry niż biały. W żyłach znacznej większości Europejczyków płynie krew tego "elementu napływowowego" W jaki sposób oceniać, kto jest "biały" a kto nie? Ile kobiet europejskich ma dzieci z imigrantami? No błagam cię człowieku, nie kompromituj się - w jaki sposób chcesz realizować hasła "Europa będzie biała albo bezludna" - wytłumacz mi to proszę." Coś kolego pieprzysz, masz jakieś dane na ten temat, czy to po prostu twoje zdanie? Nie napisałem "Europa będzie biała albo bezludna", nie wmawiaj mi tego, chodzi tylko o fakty."Wróg pewnie chce ci latte bezglutenowe postawić a nie np, wpaść z bronią i strzelać jak do kaczek ( Paryż), albo rozjechać ciężarówką- no to już cała Europa chyba... Wróg to też Seba który wpadnie z nożem i będzie chciał cię zgwałcić i pobić twoją dziewczynę(przesadziłem)" Nie zmieniaj sensu wypowiedzi, to nieładne..."To, że ty jesteś przegrywem, bez szans na zamoczenie, nie znaczy, że inni tak mają. Ale przynajmniej przelałeś na wykop swoją frustrację :)" Przykro mi chłopczyku, jeśli to cała twoja wiedza o stosunkach damsko-meskich. Współczuję... Nie skarż mi się ze swoich problemów... Na szczęście takie durne problemy jak twój( zamoczyć albo nie) przechodzą wraz z dorastaniem i założeniem rodziny, więc i ty masz szansę...

•  

@Puter dobra, po raz kolejny na moje pytanie nie odpowiadasz. No ale przecież nie mogłem się spodziewać sensownej rozmowy z narodowcem.
      Pozdrawiam cieplutko

•  

@urojony_uzurpator: Nie jestem narodowcem tu się mylisz, narodowców i antynarodowców mam za takich samych debili.Chodzi mi o fakty. O racjonalne myślenie. Czasami spróbuj, to nie boli, nie wszyscy sieją propagandę jak ty. Również pozdrawiam. A przy okazji, naprawdę nie widzę jakoś za dużo ludzi o innej karnacji za dużo, wręcz powiedziałbym że jeśli już to albo Cygan , albo ktoś ze wschodu Rosji. te 70%