Wpis z mikrobloga

z twarzy 2/10, jedynie ratuje ją 2 kilo tapety, koło 40stki, codziennie dodaje takie same nic nie wnoszące zdjęcia (w lustrze albo z rąsi), i co, 346 tys obserwujących na instagramie
to jest prawdziwa #logikaniebieskichpaskow, niby narzekacie na rozowe jakie to one puste, a sami później walicie gruche do takich karyn i dajecie jej zarabiać, brawo
#instagram #rozowepaski
Pobierz g.....z - z twarzy 2/10, jedynie ratuje ją 2 kilo tapety, koło 40stki, codziennie dod...
źródło: comment_3zubuogkSuuOD1x61zF1YXNNo2PqX7Bv.jpg
  • 19
@blehbleh: ciężko powiedzieć, zasadniczo to że facet obserwuje czy spojrzy na cycki nie znaczy, że zaraz lata z wywieszonym jęzorem, ot jesteśmy wzrokowcami i tyle
@grzegorzbrzeszczykiewiczz: ona zarabia na tym, że większość facetów by ją ruchała. Przez to kobiety chcą być takie jak ona i ją obserwują, pewnie nawet częściej niż faceci. Ma też chyba kilka znanych folowersów, tede i pare innych ją obserwuje, czasami sherują, to i przyrasta jej "fanów".
@smacznyy: Wcale się nie maluję, gdyż po pierwsze - nie umiem sobie zrobić nawet najprostszego makijażu, który by dobrze wyglądał; po drugie - nawet gdy make-up zrobi mi ktoś w tym doświadczony, komu to bardzo dobrze wychodzi, to bez względu na starania efekt końcowy jest żałośnie śmieszny na moim ryjcu; po trzecie - jest to dla mnie masakrycznie wielka strata czasu; i wreszcie po czwarte - szkoda mi na te wszystkie