•  

  Patrioci pełną gębą.

  Jechałem do biura ze swoim longboardem i w busie spotkałem ziomka z gimnazjum niedorozwiniętego umysłowo, którego pasją jest jeżdżenie komunikacja miejską. Normalnie się z nim da pogadać tylko ma dość "prosty" umysł i czasem czegoś nie rozumie. I tak sobie z nim rozmawiałem gdy się spytał czy fajnie się na mojej desce jeździ, więc mu zaproponowałem, że jak wysiądziemy to mu mogę pokazać, bo wysiadaliśmy na tym samym miejscu. Poszliśmy gdzieś obok na asfalt, pomogłem mu stanąć na desce i trzymałem go za ręce, kiedy powoli sobie jechał. I po chwili przeszły obok nas jakieś dresy, na oko 20-25 lat. Troje z pięciu miało na sobie odzież patriotyczną, więc od razu domyśliłem się z kim mam do czynienia.
  Myślicie, że przeszli obok spokojnie? Niee - zaczęli się z nas między sobą nabijać, mówić rzeczy typu "hahaha pedały", "czy się zaraz zaczniemy całować" i jeszcze się trafił komentarz na temat moich włosów(mam trochę dłuższe, kręcone).
  Zdenerwowałem się i spytałem się nie myśląc o konsekwencjach "tacy z was patrioci?", ale wyglądało na to, że nawet nie zrozumieli o co mi chodzi.
  Miło się za to poczułem gdy wspomniany kolega powiedział mi, żebym się niczym nie przejmował, bo to są głupki - pewnie życie go już tego nauczyło gdy śmiali się z jego ułomności.
  Za to szacunku do takich ludzi mam po tej sytuacji jeszcze mniej.

  #gorzkiezale #sebix #seba #dresy #odziezpatriotyczna #longboard #oswiadczenie #zalesie #patriotyzm #nacjololo

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement