Wpis z mikrobloga

@JaszentyN7: Fortnite jest lepiej zoptymalizowany, dopieszczony, wodotryski itp. coś na wzór Overwatcha, który też mi się znudził po 1,5 miesiąca. Niby wszystko ekstra, wszystko fajnie, ale coś jest nie teges. PUBG z wyglądu bardziej przypomina Arme, w dodatku jest beznadziejnie zoptymalizowany, wqrwiajacy i ogólnie wszystko co najgorsze... coś na wzór upośledzonego syna, którego mimo jego ułomności i tak kochasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomszczyk: Grasz solo czy z ekipą? W recenzji quaza było powiedziane, że pubg z kolegami zyskuje dwa razy tyle, jeśli chodzi o zabawę, w fortnite niby też to jest, ale jakoś wydaje mi się, że jest mniej emocji. Może poprzez rodzaj grafiki której niezbyt lubię.
@tr0llski: Jeśli chodzi o grafikę to bardziej przypada mi pubg aniżeli fortnite,ale znaczenia to i tak nie powinno mieć bo w takie gierki raczej gra się na niskich z takimi wyjątkami jak tekstury czy dystans rysowania. Gorzej z optymalizacją, bo fortnite faktycznie jest dobrze zoptymalizowany, nie mam problemu z uruchomieniem go na epickich w 60 klatkach na sekundę, obawiam się co będzie z pubg'iem.
@JaszentyN7: ja wolę Fortnite, ale może dlatego, że mimo podobnej ilości godzin co przegrałem w PUBGa, w grę od Epic Games jakoś lepiej mi idzie. Ale podoba mi się też oczywiście dużo, dużo lepsza optymalizacja i brak wysokich wymagań (PUBG chodzi różnie nawet na dobrych komputerach, przycinki to też norma), natomiast w Fortnite pogramy nawet na starszych sprzętach. Dużo się dzieje, rozgrywki są szybkie i nawet gdy się dużo pada to
@grzesix2 Przyznam, że takie bardziej taktyczne podejście do rozgrywki jak jest w pubg, podoba mi się bardziej, w fortnie nie lubię tego budowania jest zbyt op. Natomiast fortnite ma bardzo dobrą destrukcje otoczenia prawie wszystko jest do rozwalenia. Ale są to mocno subiektywne odczucia, dla innych w/w elementy mogą górować nad pubg'iem, dla mnie niekoniecznie.