Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #patronite #podcast
Słuchałem sobie ostatnio podcastu Jak oszczędzać pieniądze właśnie o patronite i z ciekawości sobie wszedłem na stronkę. Trochę żal mi niektórych choć zasłużyli jak Rock Maciaszek 1 milion widzów i chyba 30 patronów jakieś 500zł chyba wolałbym nie dostać nic jak wielu innych. Jest też Brzydki Burak troll który w skali chyba przebija Rocka bo ma 300k widzów 9 patronów 100 zł. Są też trochę śmieszne trochę żal jak Urbex coś tam "za 100 zł kupimy 2 bluzę z kapturem dla Maćka bo mamy tylko jedną" albo KEBSON gość który testuje kababy za 100 zł może mniej(nie pamiętam) przyjedzie do ciebie (patrona) i zje kebaba w twoim mieście. Jest tego więcej oczywiście a ci tutaj to głównie youtuberzy
  • 15
@Myszoskocznia: @rudy2007: trollsky rzeczywiście jest i za 10zł już możesz wygrać nóż co miesiąc. U Rocka jest 1 patron za 100zł i tam jest napisane"zaprzaszam cie do specjalnej zamkniętej grupy na facebooku(...)" czyli koleś jest sam w tej grupie xD. Ten Rock mnie zastanawia bo co on ma zrobić totalna klapa a jednak jakieś pieniążki wpływają wyłączy patronite "olał najwierniejszych widzów" a jak ma włączony"żebrak i naciągacz" bo defacto żadnego
@mosku: ale gdzie porównywać gościa co gra w grę, oglądają to gimbusy i wyzywają się w komentarzach do kogoś, kto pokazuje coś konkretnego. Ja oglądam np. softannę - kanał ASMR to ma te swoje 500 dolarów na patreonie, Globstory - podróżniczka, też ma prawie 2k zł na patronite. Też mało i smutne ale nie 100 zł przy milionie subskrypcji. xD Trollsky też podobnie widzę.
@rudy2007: Ale masz takiego NRgeek nie trawię gościa i ten jego humor to dla mnie gimbaza mimo że jak nie pajacuje to spoko gość i ma 3500 tys 200 patronów a też o gierkach. Rock też na 100% mnóstwo dorosłych widzów.
@rudy2007: Ja jestem i ten koleś nawet taki przekonywujący i wporządku ale jak słyszysz słowo Bóg 30 razy w 5 minutowym filmiku to masz dość ale nie mam nic do tego bo to taki kanał.
@mosku: jak poprosze o cos swoich widzow to w ciagu doby i przy niskich zasiegach pojawia sie 20000zl na cos cudzego (film dokumentalny o broni ktory robi sie juz drugi rok) rownoczesnie moi widzowie wiedza ze jestem zamozny i nie musze zebrac od nich kasy na wlasne cele. moj patronit powstal po prostu by powiazac go z tym jednym filmem:

https://www.youtube.com/watch?v=2qknDLb6MMU

patronity dla "jutubera z topki" (koszacego duze pieniadze z lokowania
@NewSadist: w usa schodzi tego duzo i nie ma vatu a to znacznie wplywa na ceny. sensowne ammo 50 dostepne na cywilnym rynku zaczyna sie tam od 3,50 usd za sztuke w detalu. cena hurtowa na takie samo ammo w polsce bedzie w praktyce dwukrotnie wyzsza na dzien dobry + amortyzacja broni + personel + obiekt z wystarczajaco mocnym kulochwytem = kilkadziesiąt zlotych za strzal.