Wpis z mikrobloga

Dostaje raka od czytania komentarzy, na facebooku przeczytałem post gościa, który zwrócił uwagę na auto jeżdżące bez tablic i parkujące na zakazach w centrum oraz to, że jego sprawa nie zawisła w powietrzu na policji. Co czytam w komentarzach? Ból dupy o to, że wciska nos w nieswoje sprawy oraz oskarżenia, że jest konfidentem. No #!$%@?, czy ludzie powariowali? Chyba każdy powinien być równy wobec prawa, ale widocznie są równi i równiejsi, a #!$%@?ć najbardziej trzeba tych, którzy mają coś do powiedzenia.
  • 11
@mojemirabelki: większość ludzi to niestety idioci. w sieci to jakoś się bardziej rzuca w oczy wg mnie.

jakbyś zrobił ankietę, czy wg was na każde dziecko powinno byc 1000zł, to mogę się założyć, że 90% odpowiedzi byłoby na tak, z czego wsród grazynek byłoby 100% XD
@hpiotrekh: najbardziej boli to, że taka osoba ma realny wpływ na wynik wyborów, a nawet jeśli w społeczeństwie są jakieś osoby, które mogłyby wprowadzić wiele dobrych zmian to przez ten demokratyczny populizm ciężko się przebić
@mojemirabelki: dlatego ja już przestałem się przejmować tym wszystkim i zacząłem liczyć na siebie i na robieniu tak, żeby mi było najlepiej, bo i tak wszystko idzie w kierunku socjalu, bo kazdy #!$%@? mysli, że to za darmo się bierze.
polityka na czarno, zeby sobie cisnienia nie podnosić. polecam
@hpiotrekh: Zgadza się, ale nie mam takich co piszą rakowe komentarze( w ogóle kto kur... jeszcze z mordoksiążki korzysta?)
@mojemirabelki: Więcej wiary w ludzi.Gorzej jak taki plebs wychodzi poza krajowe realia.

Jeśli chodzi o komentarze to powinni zrobić, jak filmweb zrobił. Wcale mi nie przeszkadza,że nie widzę rakcontentu(komentarzy pod filmem) i czuję się z tym lepiej.