Wpis z mikrobloga

Discovery Channel strasznie się pogorszyło. Teraz to dziadostwo kompletne.
Pamiętam czasy jak Discovery było fajnym, ciekawym, naukowym kanałem, moim ulubionym ale od czasu gdy firmę przejął jakiś biznesmen z USA o żydowskim pochodzeniu, czyli od dobrych paru lat wstecz, tego nie da się oglądać. Jakieś transporty ginantów, lombardy i inne tego typu bzdury, które powinny stanowić co najwyżej 3% całej ramówki programu... Strasznie zniszczono ten kanał, w ogóle go nie oglądam teraz. Lesze jest National Geographic.

#discovery #ciekawostki #telewizja #nauka #swiat #gimbynieznajo #gospodarka
johanlaidoner - Discovery Channel strasznie się pogorszyło. Teraz to dziadostwo kompl...

źródło: comment_qBz4bnC4xB4jA4bKfzSxQJXDgNNugkzZ.jpg

Pobierz
  • 34
@johanlaidoner: Jak nie oglądasz wydarzeń sportowych, to telewizja jest całkowicie zbędna. Zrezygnuj z kablówki, odłącz antenę naziemnej, podłącz ethernet, wykup netflix, posubskrybuj dobre kanały na YT i masz content o zawartości 100% mięsa w mięsie. A nawet jeśli nie, to masz to co Ci się podoba, a nie to co akurat puszczają (podlane mdłym, reklamowym sosem).

Do niedawna łudziłem się, że odpowiednio dozowana TV to fajna czynność na relaks, że dobrze
@johanlaidoner:
Pamiętasz taki program "Firma"? Nauczycielka nam go włączała na podstawach ekonomii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A teraz? Oś kanału traktuje o zajęciach, na których najłatwiej się przejechać. Kiedyś kanał pomagał zdobyć bogactwo ciężką pracą, teraz nęci złotem dla naiwnych.
@johanlaidoner: O panie. Pamiętam taki program, jak "Battlefields" (każdy odcinek trwał chyba z 2 godziny!). Był fantastyczny, naprawdę do rzeczy analizy bitew takich, jak Singapur albo Berlin.

Albo "What If", taki paradokument o wymyślonych scenariuszach "co by było gdyby" (też trwało chyba po 2 godziny na odcinek), np. III Wojna Światowa w Europie (i to, co zapamiętałem - jedna z ostatnich kwestii w tym odcinku, po tym, jak ZSRR i USA