Wpis z mikrobloga

@futbolski: @tacky: tyle o nim za dzieciaka słyszałem a nigdy nie spotkałem. kiedyś była też taka babka, chuda, czarne włosy, często jeździła autobusami w okolicach leśnej doliny, starosielc. cały czas gadała do siebie, bujając się. czasem coś śpiewała, albo opowiadała o jakimś weselu.
@futbolski: Pamiętam Andrzejka jak wracaliśmy 20 z elektryka, często z nim śmieszkowaliśmy. Nigdy go nie obrażałem ani ja ani koledzy, zawsze kulturalna gadka, pokaż nam swój kalendarzyk (miał co roku nowy), pytaliśmy, czy poderwał jakieś nowe dupy itd ... często robił ajba ajba i klaskał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@narwi: Pracował to mocno powiedziane on tam po prostu spędzał czas, był synem architekta, który odbudowywał wiele zabytków w Białymstoku, m.in. kościół Rocha i bodaj pałac Branickich. Andrzejek miał po prostu duże względy i sobie nawet dobrze radził bo był nieszkodliwy, a wręcz zabawny i pocieszny
@orfan: kiedys byla taka stara duza baba od ktorej tak #!$%@? moczem ze ja #!$%@?. ze 2 razy ja spotkalem o tyle dobrze ze w zime w ikarusie dobrze wentylowanym. to byly dobre autobusy, ten kto to projektowal zdawal sobie sprawe ze ludzie smierdza.