Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najlepsze na smuty i #depresja Miraski? Przyjść z pracy, zjeść na szybko, wskoczyć w skórę i przelecieć się na #motocykle. Nieważne dokąd, byle szybko ;) Szkoda że moja maszynka stoi już w garażu, przygotowana do zimy bo przydałoby mi się nawinąć trochę kilometrów. ##!$%@? Pozostaje mi popatrzeć na zdjęcie i planować resztę przebudowy bo nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa ;)
e.....9 - Wiecie co jest najlepsze na smuty i #depresja Miraski? Przyjść z pracy, zje...

źródło: comment_7dEnJIYIRSwbqdWV4OxZ5IFUokUYMQJ7.jpg

Pobierz
  • 25
@grandmasterRob: W miarę dokładne mycie, paliwo pod korek, aku przeniesione w cieplejsze miejsce bo garaż nieogrzewany i pod prostownik. Nakryłem moją staruszkę pokrowcem i czeka na lepsze czasy ;) Pójdę ją kilka razy odpalić pewnie żeby sobie pochodziła i przetoczę kilka razy. Przez cholera wie ile lat stała u Niemca w szopie całkowicie zaniedbana to kilka miesięcy w garażu nie zrobi jej różnicy ;)
@Mu_H: Szybko łapie temperaturę bo jest chłodzona powietrzem. Chłodniczka oleju z przodu jest bardziej bajerem bo ten sam silnik występuje też w wersji bez niej ;)
Ale może masz rację że nie warto ruszać, zobaczymy. Miałem ją zaprowadzić do znajomego na zmianę olejów i filtrów więc jak się trafi jakiś słoneczny dzień to zaliczę chociaż kilka kilometrów ;)
@aniewiemjaki: Też myślałem o tym odblasku, w sumie muszę to zmierzyć, narysować coś fajnego w CADzie i zaprzyjaźniona firma wytnie mi laserem z kwasówki.
Silnik to litrowy bokser - przyjrzyj się uważnie gdzie są cylindry ;) Rocznik '81, wyprodukowana po lepszej stronie żelaznej kurtyny ;)
@Litosciwy_Dyktator Znajomy pracował w Niemczech, robił remont jakiemuś dziadkowi. Wyczail ją w szopie i po dlugich bojach przekonal go zeby oddal. Nie powiem żeby Niemiec płakał jak sprzedawał ale długo nie chciał jej oddać ;) Zapłaciłem 1700 albo 1800 euro wliczając 100 dla kolegi za pośrednictwo. A potem zacząłem w nią inwestować i przestalem liczyć żeby sie nie denerwować ;)