Wpis z mikrobloga

Cóż od czego by tu zacząć, gram od końcówki sezonu 3 od tamtego czasu zagrałem naprawdę dużo gier. Nie podam tu dokładnej liczby godzin ponieważ po zmianie nicku strony zajmujące się tym są niedokładne, ale myślę że 3000 godzin spokojnie miałbym. W każdym razie gra mi się po prostu znudziła, ani rankedy ani normale ani nic nie sprawia mi tego samego funu co kiedyś. Nawet granie jakichś fajnych picków typu crit garen itp. już nie jest tak fajne. Moi znajomi, którzy zaczynali mniej więcej wtedy co ja, ciągle chcą grać w lola, a ja zaczynam odczuwać znużenie. Dotychczas zawsze granie sprawiało mi przyjemność. Nie wiem co robić, znacie jakieś sposoby aby znów poczuć to samo co w pierwszych latach gry?
#leagueoflegends
  • 4
@Pradawny_Slowianin: jak nie masz ochoty to nie graj, znajdź sobie jakąś inną rozrywkę, nic na siłę. Ja na przykład ładnych kilka lat jarałem się produkcją muzyki aż w pewnym momencie totalnie mi przeszło. Chwilę było mi żal że tyle czasu w plecy ale tak jak mówiłem, uważam, że nie ma sensu robić nic na siłę.