Wpis z mikrobloga

@Kejran: hmm, niech zgadne, twój dorobek to ta E46 z avatara? Czy tylko obrazek z neta?

Kręcisz bekę, to podejdź do właściciela i zapytaj czemu ma takie śruby, czy tam inne dodatki...
Jak zapytasz normalnie, to normalnie pewnie odpowie, jak będziesz kręcił bekę, to może też się coś dowiesz.

Sam nie raz przyłapany na oglądaniu fur gdzieś na parkingach, rozmawiałem z właścicielem, pytałem o coś co mnie przyciągnęło, itp itd

Żeby
@Kejran to taka bardziej fikuśna wersja zaczepu do holowania. To takze troche taki protektor przez zaczepieniem dokladką o krawężnik. Taki tow hook kosztuje z 50 zł a dokładka często sporo wiecej. Łatwiej poświęcić i wymienić ten dodatek. Ta angielka ma właśnie pakiet dokladek dosyć trudnych do zdobycia.
@Kejran: takie zaczepy montuje się generalnie do aut którymi jeździ się hobbystycznie po torze żeby było łatwiej wyciągnąć auto z piachu gdy się wyleci na zakręcie. Montowanie tego w autach nie jeżdżących po torze na taki sam sens jak lądowanie klatki bezpieczeństwa do cywilnego auta.