Wpis z mikrobloga

@szczebrzeszyn09: Nie. Na czarnej wylądowałeś w chwili jak przyczepiłeś się do zwykłego zdjęcia z grzybami w Karpatach. Potem zdjąłem ciebie z czarnej to po kilku dniach znowu zacząłeś trolling
@Aryo: Nie prawda .... Dostałem wtedy bana ponieważ wykazałem że z geografii kiepsko :) i strasznie ciebie wkurzyło Ciebie to że "Ukraińskie Karpaty" to nie nazwa geograficzna - Beskid Wschodni tak dla przypomnienia.
@Aryo: Podziwiam Ciebie katalogujesz to wszystko jakoś czy co .... Nie pękam odpowiada mi nawet ta czarna lista bo jestem w doborowym towarzystwie. A co z nurtującą mię odpowiedzią to jak siostra będzie umierać za Polskę na pierwszej linii czy tylko latać do Londynu na polskich dokumentach.
Podziwiam Ciebie katalogujesz to wszystko jakoś czy co .


@szczebrzeszyn09: Google kataloguje za mnie. Ja tylko wpisałem słowa kluczowe.

A co z nurtującą mię odpowiedzią to jak siostra będzie umierać za Polskę na pierwszej linii czy tylko latać do Londynu na polskich dokumentach.


Skoro ma obywatelstwo to może robić co chce.

Google kataloguje za mnie. Ja tylko wpisałem słowa kluczowe.


@Aryo: Zawsze czegoś człowiek się nowego dowie. Dzięki .... nie kolego tak łatwo nie ma ... Dostaje wezwanie na wojnę z Ukrainą:

1) ucieka gdzie pieprz rośnie
2) walczy dzielnie na pierwszej linii z okrzykiem Bóg, Honor i Ojczyzna
3) przyjmuje wytyczne od oficera prowadzącego SBU
4) Przedziera się pod osłoną nocy do swoich

Nie potrzebne skreślić.
@szczebrzeszyn09: btw. Myślałem że to Ty mnie wysyłasz do Gułagu. Xd

Co do wpisu to myślę że muszę ograniczyć ciekawostki które mają związek z UPA (nawet pośredni). Nie widać zainteresowania chociaż sama recenzja filmu trafna. Wczoraj widzialem ten film i jest bardzo mocno propagandowy, w stylu amerykańskim.