Wpis z mikrobloga

#plus #telefony

Heh, byłem przedłużyć umowę na telefon w plusie, bo mi się abonament kończy. Co zaoferowali? Ta sama cena, te same warunki, tyle że umowa na 2 lata. CZYLI jak nic nie zrobię - mam bezterminowo i mogę zrezygnować kiedy chcę, albo podpiszę nową umowę i mam te same warunki ale muszę 2 lata koniecznie płacić.

Gdzie tu logika? WTF?
  • 5
@almet73:
Nigdzie. Ale że nikt nie czyta warunków umowy to koniecznie pędzą do salonu bo przecież trzeba przedłużyć xD

Koleżanka do 10 grudnia miała abo rodzinny za 99,90. Polazła i dała sobie wcisnąć to samo za taką samą cene z kagańcem na 2 lata xD
A mówiłem aby złożyła wypowiedzenie, kodem bym ją zmigrował do plusha, a potem dołączył pozostałe dwa numery. I zamiast 99,90 płaciłaby 60zł. 40 x 24 miesiące
@halifax: tylko nie wiem czy będzie z czego wycisnąć, akurat przy telefonie (na firme) nie potrzebuje neta, bo mam do tego drugą kartę, telefon kupuję sobie sam, a za 24,99 mam nielimitowane połaczenia na wszystko. Trochę mi się nie chce dzwonić i pytać o nie wiem, 5zł rabatu/mc, no chyba że dałoby się wydębić jakieś minuty w roamingu za free :P
Nigdzie. Ale że nikt nie czyta warunków umowy to koniecznie pędzą do salonu bo przecież trzeba przedłużyć xD


@s_t_u_l_e_j: ja się prawie też dałem złapać. Zapytałem się czy da się na rok chociaż - odpowiedź negatywna, wtedy mnie olśniło, że przecież WTF, teraz mam bezterminowo dokładnie to samo :D