Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chodzę na studia, mieszkam w pokoju z moją dziewczyną. Jesteśmy już ze sobą z rok czasu.
Na przeciwko pokoju mieszka moja koleżanka. Która z tego co widzę ma niezły ból dupy o to, że mam taką fajną dziewczynę.
Ostatnimi czasy próbuje zepsuć nasz związek, jest w #!$%@? zazdrosna od jakiegoś czasu że się nam układa, próbowała mnie 2 dni temu pocałować przed moją dziewczyną, nie tak po prostu że przywitać się całusem. Było to oczywiście celowe, ale jej się nie udało.
Nie mam pojęcia, czy jest złośliwa, czy chce zepsuć mój związek i być ze mną. Ale #!$%@? mnie ta kobieta z naprzeciwka.
Weźcie mi coś poradźcie, bo nie mam już siły. Mogę tutaj wymieniać jeszcze inne rzeczy jak mnie podrywała. Oczywiście o dziwo przy mojej dziewczynie wszystko robi.
#pytanie #zwiazki ##!$%@? #logikarozowychpaskow #studbaza #studbazaproblems

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11
Ostatnimi czasy próbuje zepsuć nasz związek, jest w #!$%@? zazdrosna od jakiegoś czasu że się nam układa, próbowała mnie 2 dni temu pocałować przed moją dziewczyną, nie tak po prostu że przywitać się całusem. Było to oczywiście celowe, ale jej się nie udało.


@AnonimoweMirkoWyznania: Może twoja dziewczyna ugadała to z nią i próbują sprawdzić czy ją zdradzisz. Taki test. To się zdarza ( _)