Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kurwa tylko niech nikt mi się nie waży pojechać na święta do mamusi z plastikowymi pojemnikami z kurczakiem i ryżem. Matka cały dzień napierdala w kuchni a tu przyjeżdża wielki kafar co mówi, że nie spróbuje serniczka bo on trzyma formę i będzie żarł styropian z sosem 0kcal.

  Chociażbyście mieli kolejny dzień napierdalać martwe ciągi aby zrzucić te makowce, serniki, ryby i barszcze, to macie się zajadać aby matce przykro nie było i jeszcze pochwalić, że pyszne a nie kurwa, że gluten czy inny biały cukier.

  I nic nie gadać o siłowni tylko ładnie się ubrać i siedzieć cicho. Nikogo nie interesuje twój nowy trening pod siłę i hipertofię i każdy też wie, że kreatyna 5g dziennie.

  W ten dzień nie róbcie też przykrości matce i jak mówi, że białko to chemia i sterydy, to nie kłócicie się tylko przytakujecie i mówicie, że nie bierzecie tego świństwa.

  #mikrokoksy #silownia #dieta
  pokaż całość

  odpowiedzi (55)

 • avatar

  Startujemy z oficjalnym wykopowym kontem wiekdwudziesty.pl :)
  Na dobry początek #rozdajo
  Wśród osób, które zaplusują tego posta, w sobotę 16 grudnia o 20.00 wylosujemy jednego szczęśliwca, który otrzyma nową, świeżą i elegancką (twarda oprawa) książkę ze zdjęcia. Zielonki nie biorą udziału 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  Jeśli zainteresowanie okaże się spore (przebijemy 50 plusów?) chętnie będziemy co tydzień rozdawać jedną książkę i/lub jakieś nasze gadżety :) Obserwujcie nasz profil.

  PS 1 nigdy wcześniej nie używaliśmy #mikrorandom więc jest spore ryzyko, że czegoś nie ogarniemy, ale będziemy się starać jednak ogarnąć
  PS 2 zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a https://www.facebook.com/wiekdwudziestypl/
  PS 3 nie ogarniamy jak dostać tego czarnego checkmarka w kółku, który mają oficjalne konta na wypoku
  PS 4 Prześlemy książkę priorytetem z nadzieją, że dotrze pod choinkę :)

  #ksiazki #rozdajo #historia #mikroreklama #iiwojnaswiatowa #konkurs #zadarmo
  pokaż całość

  odpowiedzi (9)

 • avatar

  Właśnie obejrzałem Lśnienie, wspaniały film, co za rola Jacka Nicholsona( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #heheszki #humorobrazkowy #pdk

  odpowiedzi (37)