Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam problem. Miesiąc temu rozstałem się z dziewczyną. Próbowała mnie manipulować, robiła ciągle awantury i pretensje o byle co, ciągłe zakazy, zazdrości o każdą koleżankę z pracy i ze szkoły, kłótnie przy znajomych itd. Pod koniec naszego związku już nawet nie rozmawialiśmy - nasz kontakt ograniczał się tylko do kłótni o byle pierdołę. W końcu gdy bezpodstawnie oskarżyła moją siostrę o to, że chce rozbić nasz związek coś we mnie pękło i z nią zerwałem. Teraz prosi mnie, bym do niej wrócił i obiecuje, że się zmieni. I tutaj pojawia się moje pytanie - jak myślicie, serio to zrobi? Mieliście wręcz toksyczną dziewczynę, z którą zerwaliście, ale po pewnym czasie daliście jej drugą szansę którą wykorzystała i na prawdę się zmieniła? Boję się, że jeśli bym do niej wrócił to zmieniłaby się tylko na jakiś czas i po tym czasie znowu by znowu jak dawniej.

#pytanie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, błagam nie rób tego. Mam trochę lat i doświadczenia wiem co mówię. Nie trać czasu na nią, poznasz kogoś nowgo i normalnego. Taki charakter nigdy się nie zmienia, kiedyś się napije i #!$%@? dobre sceny z potrojoną mocą dlatego że będzie dusić w sobie emocje, bo przecież się zmienia. Odpuść...
Adriana: Powiem Ci tak:
Tacy ludzie się nie zmieniają dla kogoś, mogą najwyżej zmienić się dla siebie, jeżeli ich osobowość zacznie utrudniać im życie na tyle, że nie będą w stanie funkcjonować normalnie.
Nie przedkładają miłości nad swoje chore "wizje", więc nie będą w stanie nad sobą zapanować. Takie mówienie o zmianach, roztaczanie wizji pięknej przyszłości to tylko zagrywka, żebyś wrócił. Uciekaj i nie kontaktuj się z nią więcej, bo zepsuje