Wpis z mikrobloga

@Prezydent_Polski: Dopiero pół sezonu ale na razie nudne jak #!$%@?. Kolejne marvelowskie emo smędzenie. I jakieś wstawki z tym typem z ptsd które zajmują chyba więcej czasu na ekranie niż główny bohater. Na 6 odcinków tylko 3 razy punisher faktycznie coś pokazał ale bardzo krótko. Te jego wspomnienia wciskane wszędzie zamiast budzić współczucie to zaczynają #!$%@?ć po 2 odcinku. No i brak konkretnego przeciwnika bo inne seriale z tej serii przyzwyczaiły
@Prezydent_Polski: Mi się podobał, ale mogliby zmieścić tą historię w 10 odcinkach.
Na plus:
Micro, akcja z Lewisem, motyw PTSD i (o dziwo) relacja z Karen( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na minus:
Mało rozwałki z czaszką na klacie; niektóre odcinki się dłużyły; montaż odcinka z zamachem na senatora (tego przeciwnika broni) był przekombinowany, do połowy nie wiedziałem czemu to jest tak pocięte i co się stało.
@Prezydent_Polski:

Mi osobiście się podoba, że nie pokazuje się głównego bohatera jako maszyny do zabijania bez celu czy zahamowań.


A ja właśnie liczyłem wreszcie na coś takiego. I jakby taki był to by się właśnie wyróżniał na tle innych tego typu seriali gdzie obecnie 90% to rozterki głównych bohaterów. Czy to Arrow czy DD to cały czas kwestionują swoje poczynania itd. zamiast po prostu robić robotę. Wiem że dzięki temu chcą