Wpis z mikrobloga

Mircy, stoję przed zakupem płyty indukcyjnej i chciałbym podpytać o Wasze opinie. Wychodząc ze sklepu byłem zdecydowany na Amice, bo odpowiadał nam design i skusiła promocja łączona z piekarnikiem, ale po powrocie do domu i przejrzeniu opinii o płytach tej marki mam wrażenie, że są bardzo awaryjne, głośne i niskiej jakości. Możecie to zanegować lub potwierdzić? Nasz budżet to ok. 1500 zł, nie chcemy specjalnych bajerów, fajnie jakby szybko gotowała (tryb boost) i była bezawaryjna i cicha. Jakie modele i których producentów polecacie?

#solgaz #amica #bosch #samsung #siemens #electrolux #cokupic #agd #kiciochpyta #remontujzwykopem #indukcja #plytaindukcyjna
  • 10
@Letoo: ja mam Teka. Nie polecam :-) Masakra. Gdyby nie internet już dawno wydałbym majątek na naprawy. A to błąd E4 początkowo na 1 polu, po kilku dniach na 3 polach, a to cykające pole ( nie działające). Teraz cyka mi największe pole i nie mam jak naprawić.Szukam części i nie ma. Chyba że kupię kolejną zepsutą na części to będzie na podmiankę. Od kilkunastu dni miga mi wyświetlacz. Nie wiem
@Letoo: Te płyty czy to Solgaz czy inne to gówno. Nie do przewidzenia kiedy coś się zagotuje, wykipi, wybuchnie. Temperatura momentalnie osiąga szczyt, zamiast stopniowo nagrzewać naczynie i potrawę. Tylko klasyczny palnik gazowy. Jedyny plus indukcyjnych to to, że garnków nie brudzisz od palnika. Ciągle to #!$%@?, nawet od patrzenia.