Wpis z mikrobloga

Piloci, gra ktoś na AB/RB joystickiem? Ze 2-3 lata temu, po przesiadce z IL-2 Sturmovik na War Thundera grając prawilnym kijem czułem się jak masochista, myszkowcy wykręcali i ubijali mnie jak chcieli więc zszedłem na ziemię grając czołgami. Poprawili jakoś wsparcie joysticków, czy dalej jedynym wyjściem bez płaczu jest gra klawa+myszka ( ͡° ʖ̯ ͡°) ?
#warthunder
  • 15
@ziomekz: Dla mnie granie z joystickiem na AB/RB w grze gdzie większość gra na myszce. Grając na myszce masz większą precyzje i jako że to jest gra pvp to bez sensu od początu być na straconej pozycji. Ja na joysticku gram tylko symulacje.
@ziomekz: Na Ab wydaje mi się, że myszka zawsze będzie miała przewagę. Joystick tylko dla fanu a nie dla wyników. Pod joystick jest chyba trzeci tryb "symulacyjny". Też mam historię podobną do Twojej i nie wiem czy nie spróbować kiedyś symulacji na jou'u w warthunderze, ale trochę przeraża mnie poziom trudności i długości rozgrywek.
@SzlachcicPolny: @Rakess: @Kiubi: No właśnie nie mogę się przyzwyczaić do sterowania myszką. A też za bardzo mi czas nie pozwala na rozgrywanie długich gier jak w trybie symulacyjnym myślałem, że teraz chociaż w RB da radę w miarę bezboleśnie popykać joyem. No nic, szkoda
@ziomekz: wsparcie dla dżojstików jest przednie, ale nie ma sensu na tych niższych trybach. jak ty grasz? z trzeciej osoby? w wirtualnej lub normalnej kabinie, to traci się dużo pola widzenia. przeciwnicy mają przewagę. poza tym to w tych trybach strzały przez wychylenie to jest norma, a nie wyjątek jak na symulacji..
@ziomekz: ja grałem na takim do początku tego roku.. od ~2013 -początku WT? nie próbowałeś sobie ustawić rozglądania na grzybku? do symulacji cie nie ciągnie?
@enio: A nie pomyślałem nawet, żeby rozglądanie ustawić na grzybku, odkąd pamiętam miałem rozglądanie pod myszką lewej ręki i jakoś mi tak zostało. Masz ustawione wolne rozglądanie czy tylko spojrzenie?
Nie ciągnie, biorąc pod uwagę czas startu, lotu w stronę bitwy i szybkiego zestrzelenia, to raczej nie. Może kiedyś odpalę i mi się spodoba, ale na tę chwilę szukam szybkiej roz(g)rywki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ziomekz: luz. ja pod grzybkiem miałem wolne rozglądanie i jeden przycisk na powrót do punktu początkowego - celownik.
@Kiubi: są pokoje tworzone przez graczy i tryb 'Enduring Confrontation'.. gracze są.. jest takie małe kółeczko, widać się ludzie przewijają.
bywa tak, że ludzie 'okupują' stronę z samolotem, który wymiata lub zwyczajnie lata się nim lepiej.. lub tak, że wpadają starzy wyjadacze z Iła i biorą byle co i robią rozpierduchę.. lata