Wpis z mikrobloga

@kirby: serio, już nie wiem co mam robić - wczoraj wieczorem tak zwolniło, o streamach zapomnij, netflix ledwo zipi, youtuby ładują się po 2 min! no #!$%@?...
@tomwolf: U mnie jest jeszcze o tyle gorzej że kilka razy dziennie wyrzuca internet na kilka minut, irytujące jak sie jest w środku gry w CS'a. Plus taki że za internet płaci landlord..
@R4vPL: ten plusnet ciekawie wygląda... zastanawiam się tylko jak to jest z tą "gwarantowaną" prędkością... za tą samą cenę, którą płacę teraz mam niby 55Mb... talk talk też mi gwarantował gwiadzki z nieba :( #!$%@?
@tomwolf: jeżeli vdsl to chyba nie najgorsza infrastruktura bo z tego co pamiętam to takie lepsze adsl2+.
U mnie nie można było przeskoczyć z adsl ma vdsl ze względu na stan infrastruktury, ale to co miałem w umówię na adsl wpisane to stabilnie działało.
@tomwolf: Z taka predkoscia to ja bym zrywal umowe i bral co innego. To nie jest nawet minimum wymagane w umowie przeciez. W talk talku to jest standard, moj kumpel mial 1.5 Mbit/s na umowie 15Mbit/s i jeszcze mu sie non stop wlamywal ktos na ten ich #!$%@? router, dzwon do nich i powiedz im ze zrywasz umowe bo twoj internet nie dziala, skasuj direct debit i niech sie bujaja z
@tomwolf: ... i polecam sky fibre jak masz powiedzmy do 4-5 urzadzen w domu stale uzywanych, mialem 8 lat i dzwonilem tam jeden raz przez ten caly czas z problemem ktory zostal rozwiazany w minute po odebraniu przez konsultanta, ewentualnie virgin ma swoja siec UPS, mam teraz bo mam juz prawie 10 urzadzen i przynajmniej 6-7 z nich non stop uzywa netu. Dziala ale zdarzaja sie awarie i wciagu dwoch miesiecy
@tomwolf: jaka lokalizacja? Kazdy psioczy na talktalk a ja mam od nich to powiekszone fibre 76Mb i wyciagam 70 na dlugim kablu. Wszystko zalatwiam przez livecha. chwale sobie juz od dawna bez żadnych problemow