Wpis z mikrobloga

Teraz tak pomyslałem. Mam 80lvl guardiana i 6lvl masterii i nadal nie wiem po cholere wbijałem ten lvl? Tzn masterie rozumiem bo się zdobywa fajne bonusy, lepsze skille do glidowania itd, ale po co mi sam lvl? Z tego co czytałem gdzieś, dungeony są tutaj martwe, a na pvp i tak dostajesz staty takie jak każdy inny i zmieniasz je tylko sigilami itd. Więc po co expić w ogóle postać? Żeby poznać świat? Z drugiej strony pytanie - jak efektywnie wbijać lvl masterii? Jestem w lok HOT i wbijam 3 lvl gliding i potrzebuje 1.5mln expa. Jak najszybciej to wbić?
#gw2 #guildwars2
  • 9
@ultek: Staty dla gearu w pve rozumiem? wbicie 80lvl by wbic masteries też rozumiem, chodzi mi o to, co ludzie robili przed dodatkiem? Wbijali 80lvl i co? Bo co mi daje ten lvl? Jeżeli ktoś chce grac tylk pvp to robi postac 1lvl i wbija na pvp i tyle.
@miret210: żeby nie padać na wyzszo levelowych mapkach i żeby móc chodzić na fractale ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mastery z podstawki kiedyś się farmiło na dungeonie o nazwie CoF, ale ostatnimi czasy rzadko można spotkać party na takie coś. Ale chodzenie na dungeony i fractale daje jako tako expa. Dla HoTa najłatwiej jest po prostu robić meta eventy na mapkach. A dla PoFa to w sumie
@miret210: 80 level jest potrzebny, żeby przeżyć na mapach HoT i odblokować mastery points (do 80 lvl experience idzie na postać a po 80 lvl na mastery points). Jeśli chodzi o zdobywanie expa na to drugie to chyba najlepiej robić meta eventy na 4 mapach HoT (Verdant Brink, Auric Basin (Siege of Tarir), Tangled Depth (Generent) i Dragons Stand (tu chyba dostaniesz najwięcej expa). Poza tym możesz ukończyć story mode z
@ultek: @Hajak: Okej, czyli lvl wbijamy dla masterek, masterki dają bonusy do gry, dają możliwość robienia legendarnych broni(z tego co wyczytałem) itd... ale po co? Do czego to? Tzn porównuję to trochę do wowa. W wowie miałeś set na PvP i musiałeś je zdobywać żeby coś robić na pvp (to było słabe, wole to jak tutaj w gw2), a tutaj? Zdobęde wszystkie masterki, najlepszy set w grze i gdzie ja
@miret210: na początku radze przestać porównywać gw do wowa, bo mocno się zawiedziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyne cele w tej grze to zbieranie kolejnych skinów żeby coraz bardziej fikuśnie ubierać postacie oraz ewentualnie zbieranie aczików. Za "high-end" PvE content robią tutaj fractale i raidy, ale ich poziom jest taki sam jak całej gry, czyli skierowane do casuali ¯\_(ツ)_/¯
@miret210:
Najlepszy set w grze i masterki wykorzystasz na fractalach t4, raidach i na WvWvW. Poza tym zapoznaj się z terminem Fashion Wars 2 bo generalnie zdobywanie ładnych skinów i odpicowywanie postaci jest dla wielu graczy istotą GW2