Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam problem. Może ktoś bardziej doświadczony doradzi.

Jestem z różową dwa lata ja lvl 24, ona 23. Od 1,5 roku mieszkamy razem. Jakoś dwa miesiące temu zacząłem ją podejrzewać o możliwa zdradę bo dziwnie się zachowywała. Przyznala się - pocałowała się z kolegą z pracy. Obiecała że był to tylko pocałunek, ale nie może już ze mną być po nie potrafi sobie tego wybaczyć. Wybaczyłem jej to i próbowałem przez chwilę walczyć o związek. Bezskutecznie, więc zacząłem pisać z innymi laskami. Poznałem inna kobietę z którą zacząłem się spotykać. Jestem z nią w nieoficjalnym związku. Z początku chciałem się tylko zabawić, ale powoli zaczynam coś czuć. Kiedy zaczęło się rozwijać z nową kobietą, Ex zaczęła mnie błagać o powrót. Dalej coś do niej czuje więc się zgodziłem. Obecnie mam dwie kobiety. Nie wiem co robić bo jestem w kropce. Ex jest moja przyjaciółką, jest bardziej życiowa, odpowiedzialna i wydaje mi się że bardziej nadaje się na kobietę do życia. Natomiast nowa jest dla mnie bardzo pociągająca i lubię z nią spędzać czas bo jej obecność sprawia że mam mega dobry humor. Nową kobietą wie że wróciłem do starej i nalega żebym z nią zerwał :p Co byście zrobili?

#zwiazki #feels #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 39