Wpis z mikrobloga

Wyjaśnimy sobie coś. Typy robią 'eksperymenty' zakładają konto na #tinder z fotkami jakiegoś modela, paruje im dziewczyny, walą konia do tego, że w końcu po tylu latach upokorzeń, mają w końcu jakieś pary (na nie swoim koncie, ale mają) piszą do tych dziewczyn teksty typu "Mam dziś wolny dom, ruchamy się?" i zdziwko, bo laska jest chętna na seks z najprzystojniejszym facetem, jakiego w życiu widziała. Potem oczywiście podsumowanko, klasyka, looszki to koorvy.

Odwróćmy rolę XD

Załóż konto na tinderze, podaj się jako laska i pisz do typów, że masz wolny dom i chciałabyś się nabić na jego bolca, odmówi jakieś max 5% tylko by upewnić się, że to nie bait, po czym i tak się zgodzą.

Zrozumcie pseudo naukowcy, że te wasze 'społecznościowe eksperymenty' są idiotyczne.

Podsumowania pisać nie będę, zostawiam to wam.

#bekazpodludzi #stulejacontent #bekazniebieskichpaskow #bekazdebili (pozdrawiam jednego obserwującego)
Pobierz K.....r - Wyjaśnimy sobie coś. Typy robią 'eksperymenty' zakładają konto na #tinder z...
źródło: comment_dH9Gxaw2ojf34qyWlP3PlEqT5vOy9qZk.jpg
  • 49
@Kvazar: nie wiem jakie wnioski wyciagnales, ale wlasciwe wnioski sa nastepujace ; rozowe graja na poziomie mentally retarded, maja seks na zadanie, zwiazek na zadanie. I ma tak ponad 90 procent rozowych, bo tylko ponizej 3, naprawde grube i paskudne tak nie maja. Z kolei 1 procent mezczyzn ma taki sam poziom jak rozowe, czyli ludzie co maja ponad 195cm, zajebiste wlose i brode, sa wysportowani, zadbani, dobrze sie ubieraja etc.
@Kvazar: O ile pamiętam, jak ktoś napisał o takim "eksperymencie społecznym" pół roku temu, to został zlinczowany i zwyzywany od stulejarzy. Dzisiaj ktoś pisze taki post, 1500 plusików i wszyscy "wołaj", "ale zrób ten eksperyment rzetelnie" xD
@Kvazar chciałem napisać coś podobnego, teraz już nie będę musiał. #!$%@?, taki eksperyment jest prostszy niż operacja stulei, nie trzeba wychodzić z domu, ani krytycznie patrzeć na swoje poglądy, więc wiadomo, że idioci temu przyklasną.
@Kvazar w ogóle zajebisty eksperyment społeczny, zróbmy fejk konta modeli, wyglądających jak ludzie sukcesu z zainteresowaniami i zobaczmy czy laski będą chciały się z nimi ruchać.

A ja się zastanawiałem kto ogląda tych rakowych "pranksterów" całujących się z opłaconymi babkami w ramach "social experiment" na YT. Teraz będę wiedział- wykopki.