Wpis z mikrobloga

@fortheworld: w ogóle co to za przyjemność? Seks bez uczucia jest jak bicie niemca po kasku, ot ktoś zwali sobie konia dziwką za 200-300zł, interes po #!$%@?, lepiej to zrobić w sterylnej piwnicy bez obaw o jakiegoś trypla.
Seks ma prawdziwy smak tylko wtedy gdy robisz to z uczuciem, gdy wiesz gdzie dotknąć by się zarumieniła i sprawianie jej przyjemności sprawia przyjemność również Tobie, gdy budzisz się rano wtulony w jej
bo lepiej iść do łóżka ze swoją dziewczyną, która miała w pisi i w ustach kilka(naście) #!$%@?ów bez prezerwatywy przed Tobą. Oczywiście to nie Twoja sprawa, bo jeśli cię interesuje jej przeszłość seksualna to jesteś stulejarzem i mizoginem


@ciastek00: I przegrywem, nie zapomnij o przegrywie, zielonko ( ͡º ͜ʖ͡º)
@GhoulPolonofag: Kręciłem trochę z jedną taką oazówą, w sumie to byłe jedyna dziewczyna która mi się rzeczywiście pod względem fizycznym podobała (od pasa w dół 10/10 od pasa w górę 6/10) i u której na 100% miałem szanse ;). Nie oglądała gry o tron bo wywoływało to u niej grzeszne myśli, ale wszystkie książki z Greyem przeczytane xD, myślę że po kilku piwach ruchałaby się jak królik, ale niestety nie mogła
@fortheworld: wszystkie sa puszczalskie w #!$%@? tylko po prostu roznica lezy w tym ze w przypadku divy nie musisz martwic sie o to ze cie zdradzi i potem przechodzic przez bolesne rozstanie

@Anthermil: tez ostatnio #!$%@? jakas oazowke i harcerke, jezus jak ona sie ruchala i do tego mi opowiadala ile to ona nie miala bylych i partnerow
Brzmisz jakbyś nie wiedział że dziewczyny z Oazy walą się jak domy w Warszawie w '44.


@GhoulPolonofag: Tak naprawde to bym zapytal, ktore sie NIE WALA? Naprawde nie da sie tego okreslic, bo to sa jakies jednostki typu 1 na 1000. Z tym, że ona w wieku 15-16 lat znajdzie se faceta, który jest podobny do niej i zapewne z nim zostanie do końca życia, bo nie żyje cipskiem. Pozostałe? Ot,
wg stulejarzy są tylko #!$%@? i #!$%@? (twoja dziewczyna miała 15 przed tobą


@Nightshade: a to są jakieś inne? ( ͡° ͜ʖ ͡°) mój światopogląd właśnie runął ( ͡° ʖ̯ ͡°), to znaczy że już nie mogę praktykować mizogoni? ()
A co powiedziałbyś na porządną katolicką dziewczynę (chodzi na oazy), którą bolcował świeżo poznany portier hotelowy z Lizbony kiedy ta była na erazmusie? I to jest prawdziwa historia, serio xD


@Anthermil: opowiadaj dalej bo się wkręciłem
@Rasporas: Nic więcej nie wiem, historię poznałem od koleżanki, która była z nią na erazmusie, a ta koleżanka na tym samym erazmusie zakończyła swój 5 letni związek z chłopakiem, który przeprowadził się specjalnie dla niej na drugi koniec Polski - puściła się z pewnym bardzo przystojnym Andorczykiem jakbyś chciał wiedzieć xD
@Anthermil: dobra koleżanka, którą uważałem za najporządniejszą dziewczynę jaką znam po erazmusie rzuciła mojego kumpla i związała się z Meksykańcem więc też już się nie dziwie. No ale niektórzy, jak mój kumpel, do dzisiaj zdziwieni chodzą.
Orgazmus.