Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ehh Mirki trzeba naprawdę nie mieć krzty pomyślunku i być osoba skrajnie niesamodzielną i nieprzewidującą by #zakazhandlu stanowił jakikolwiek problem. Ja takowych nie posiadam.

Pytacie o moją receptę? To proste - kupiłem identyczne mieszkanie piętro niżej i urządziłem je w identyczny sposób jak moje - te same meble, dywany, sanitaria - no czujecie o co chodzi.

ZAWCZASU dbam o to żeby w lodówce znajdowały się te same artykuły, a w szafach te same ubrania. Polecam ten styl życia. Uszkodzone WC, brak mleka do kawy albo tynk sypie się ze ścian? Dla mnie żaden problem - po prostu schodzę na dół, a w NORMALNE dni pracy uzupełniam i naprawiam wszelkie braki i uszkodzenia.

No ale to trzeba jednak troszkę pomyśleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wygryw #oswiadczenie #polska #jakzyc #lifehack #chwalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (16)

Nawet lekko kisnę czytając posty które wyśmiewają różne hipotetyczne sytuacje, gdzie zakaz handlu jest utrudnieniem, ale dla ścisłości przypominam:

Nie chodzi o to, że komuś może pęknąć rura w kiblu czy zabraknąć kiełby czy gorzały. Chodzi o to, że rząd mówi obywatelowi, kiedy i co mu wolno, a co nie.

Nie chodzi o to, że nawet jeśli zrobiłeś zakupy z zapasem, lecz przypadkowo trafiłeś na zgniłe mięcho, to masz pecha i se radź. Chodzi o to, że z Twoich praw i wolności obywatelskich rząd usunął pewien ich zakres.

Nie chodzi o to, że zamiast przejść się dwieście metrów do sklepu, to w niektórych przypadkach trzeba po prostu wsiąść w samochód i pojechać na drugi koniec miasta. Chodzi o to, że rząd twierdzi, że lepiej wie, jak masz spędzać czas wolny.

Te anegdotki tak naprawdę nie mają znaczenia. W dalszym ciągu, jeśli chciałeś zapewnić obywatelom jakieś wolne niedzielę, mogłeś wprowadzić odpowiednie zapisy w kodeksie pracy, zamiast wylewać dziecko z kąpielą i utrudniać ludziom życie, hamując gospodarkę.

A anegdotki i bekowe historyjki są tylko anegdotkami i bekowymi historykami.

#zakazhandlu #neuropa #4konserwy.ru #bekazpisu #bekazprawakow #takaprawda
    pokaż całość

odpowiedzi (49)

I już się zaczął festiwal. ( ಠ_ಠ)

#zakazhandlu #polak #heheszki #bekazpodludzi #zakupy #polska

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (139)