Wpis z mikrobloga

@iAmTS no racja, ale to taka sytuacja, gdzie dajesz zulowi 50gr, a ten z ryjem że chciał 2 żyła i zaczyna cię obrażać. Po prostu nie powinno się dawać o to #!$%@? xD Za każdym razem gdy ktoś poważny wejdzie w dyskusję z lavarem (autokorekta zasugerowała kabaret xD), to ten wygrywa, bo się o nim powie, a on przecież sprzedaje swoje ciuszki, więc mu na reklamie zależy.
@appylan: przez to wszystko coraz cześciej myśle ze tatko specjalnie kazał młodemu cos #!$%@? w Chinach bo wiedział ze z tego będzie dobra inba a na tym najłatwiej zrobić rozgłos
@Rga79: Tak, moim zdaniem w porównaniu z poprzednimi przywódcami USA Donald Trump wygląda źle, coś jakby zgarneli z ulicy przypadkowego nowojorczyka na emeryturze i kazali mu wbić się w garniak, ja wiem że głowy państw nie mają wyglądać ale Trump ani nie wygląda ani nie jest dobrym politykiem.
@Rga79: Tego nie powiedziałem, ale chociażby Obama, Clinton albo JFK przyzwyczaili ludzi do tego że wyglądali dobrze, ale to jest tylko moje zdaniem i już dalej nie idę w politykę bo jesteśmy na tagu nba.