Wpis z mikrobloga

Ostatnio mamy prawdziwy wysyp stulejarsko-mizoginistycznych wpisów, w większości przewija ten sam motyw, że #rozowepaski to generalnie podludzie, które zainteresowań nie mają, a #niebieskiepaski to jak jeden hehe mąż ludzie renesansu, z szerokim spektrum zainteresowań i nawet jak się interesują gównem, to jest z tego pożytek dla ludzkości.
No to przejrzałem sobie na szybko moje koleżanki na fejsie i stwierdziłem co następuje - rzeczywiście, same tępaki.

- Jedna karynka widać, że interesuje się tylko podróżami - tylko że #!$%@? po świecie jak szalona, na każdym kontynencie była, prowadzi bloga podróżniczego, zaczyna już chyba na tym zarabiać, bo widzę, że posty sponsorowane się pojawiają.
- Hobby innej to z kolei makijaż - hehe tępa dzida, ale jakoś wspólnie ze swoją równie tępą koleżanką interesującą się fotografią założyły studio foto, urządziły je, ona robi makijaże do sesji, z tego co pamiętam to nie raz wrzucała info że Elle u niej sesje robiło.
- Zresztą takich fotografek mam jeszcze kilka wśród znajomych - "Andżelika Karyńska Photography" xDDD no nie? No nie, jedna z nich robiła u mnie ostatnio zdjęcia na evencie, 1500 zł za 3h pstrykania fotek i kilka godzin obrabiania. Jeszcze inna hobbystycznie prowadzi objazdową galerię swoich prac.
- A, jest jeszcze ta kretynka co się modą interesuje, ciuszki i takie takie - tak, ale szyje jakieś pluszaki i dodatki i sprzedaje to na tych różnych pakamerach i innych hipsterskich stronach.
- Albo z tej to dopiero beka, jakieś słitfocie wrzuca. Co prawda tylko czasami, bo częściej widzę, że szuka grafików do podzlecania prac, z którymi się nie wyrabia dla swoich klientów, ale i tak beka, bo selfie=tępa świnia, potwierdzone.
- O, tak patrzę że jeszcze jakaś idiotka się tańcem interesuje. Hehe, dyskotekowa dupodaja. A nie, jednak nie, chyba nie ma czasu być dyskotekową dupodają, bo jest radcą prawnym, dołączyła ostatnio do kancelarii mojego znajomego i wiem, że się nie #!$%@?ą.
- Ano i zapomniałbym o mojej dziewczynie, która generalnie #!$%@? mnie na łopatki wiedzą na temat kosmosu, biznesów Muska i Bezosa, różnych startupów technologicznych. Ale nie ma fiuta, więc jest tępakiem, potwierdzone.

Zrozumcie przygłupy, że to nie płeć jest problemem, tylko wasze życie. Obracacie się w miałkich środowiskach, więc obcujecie z #!$%@? ludźmi bez zainteresowań. Jakbyście wychylili głowy z tych waszych zamkniętych kokonów, to byście zauważyli, że #!$%@? umysłowe nie ma płci - tylko przez blachy tej waszej mizoginistycznej zbroi nie dostrzegacie, że tępi faceci niczym nie różnią się od tępych lasek. Problem jest w was i w waszym towarzystwie i póki będziecie wiedli takie #!$%@? życie, siedząc w klice #!$%@? znajomych, dopóty pozostaniecie organiczonymi prymitywami.

Otaguję #pasta, może piwniczaki, redpilowcy i inne zakompleksione stuleje dostaną piany, że jak to tak, pasta nieszkalująca kobiet.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #logikastulejarzy #przemyslenia #przemysleniazdupy
inb4 białorycerz - w #!$%@? to mam, nigdy z żadną mirabelą tu nie pisałem i nie zamierzam, więc mnie nie interesuje opinia obrońcy kobiet, po prostu mam alergię na głupotę.