Gorące dyskusje ostatnie 12h

A no to nie widze problemy żeby gwałcić dzieci dalej
    #bekazpisu #bekazkatoli #bekazprawakow

odpowiedzi (12)

No dżeźdź.

Kutka piłka tego typu, mam do rozdania grę o pani archeolog co najeżdża grobowce. Chodzi o tę część sprzed pięciu lat, co to była pierwszą częścią tego słynnego rebootu. Biorą udział wszyscy, ALE... xD
    Zielonki odpadają, jacyś falołersi patostreamów odpadają, ludzie wykazujący się totalnym brakiem RiGCzu również (czyt. troll konta, ludzie co na lewo i prawo [xD] rzucają "lewactwem" i "prawactwem").

Najchętniej widziałbym Chadów i betamyszkomaty, ew. spierdoksy też wchodzą w grę (jak przynajmniej dwa razy tygodniowo bierzecie xanax).

Losowanie spośród plusujących za pośrednictwem mirkorandom, jutro około 16 polskiego czasu, benc.

PS. ogunie mam nadzieję, że klucz jest i działa, bo to z humblebundla, nie był odkrywany ani nie tworzyłem gift linka, więc to chyba gnije od stycznia czy kiedy był ten bundel z Larą xD

#rozdajo #rozdajosteam #gry #laracroft #tombraider
    pokaż całość

odpowiedzi (7)

Co ten mój #niebieskiepaski to ja nawet nie xD
    W skrócie: byliśmy ze sobą 4 lata i się rozstaliśmy na prawie dwa, od niedawna znowu się spotykamy. Dzisiaj rano padło pytanie, którego trochę się obawiałam a mianowicie, ilu facetów miałam przez całą tą "przerwę".
    Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, bo raz że przecież nie byliśmy wtedy razem a dwa, to przecież powinien się cieszyć, że się wyszalałam i teraz będę żoną idealną (tak, poruszaliśmy temat ślubu bo chcemy zamieszkać razem)
    A raczej chcieliśmy XD Bo to co się odjebało trochę zaburzyło mi światopogląd ¯\_(ツ)_/¯
    Oczywiście zadałam mu to samo pytanie i padła znacząco mniejsza liczba, ale nie chciałam żeby mu było przykro więc powiedziałam, że mogę mu policzyć góralkę razy dwa i do tego współlokatorkę jako półtorej XD

pokaż spoiler myślałam, że umiem zadbać o męskie ego

Jaki z tego wniosek? Niebiescy nie potrafią przegrywać z różowymi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Naprawdę tego nie rozumiem, byłam z nim szczera, zresztą chyba wiedział co się robi m.in na #erazmus ( ͡° ʖ̯ ͡°) Lepiej było kłamać? Teraz chcę tylko jego przecież, przeszłość to przeszłość, mnie jego ex dupy nie obchodzą : /
    Nie odzywa się przez cały dzień, a teraz dostałam sms pic real. :<
    Teraz mi źle, kupił nam tydzień temu wycieczkę do Rzymu i nie wiem jak to naprawić ://
    #przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ? #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (158)