Wpis z mikrobloga

Scamerzy z BTC Gold zrobili premine na 1 000 000
W tym momencie to ok. $ 233 420 000

Myślicie że im stykło? To słuchajcie tego...
W protokole kopania zaimplementowali funkcję że już zawsze na ich konta będzie wpadało
0,5% wszystkich wykopanych monet ( ͡ ͜ʖ ͡)

Janusze się nie #!$%@?ą... A wszystkim pasi, bo i tak rozdajo

MAKE BITCOIN DECENTRALIZED AGAIN

#bitcoin #btg #shitcoin #scam #kryptowaluty
e.....r - Scamerzy z BTC Gold zrobili premine na 1 000 000
W tym momencie to ok. $ 2...

źródło: comment_ePvdjwLdMTIQuTkdJHPYa7KAkjox1gfr.jpg

Pobierz
  • 30
@escabor: a ja właśnie miałem pytać po co ten BTG pchali, widzą przecież że BCH się pies z kulawym odbytem nie zainteresował i jakoś nikt nie porzucił Bitcoina.

Teraz już wiem :D

widzę że changelly już zamienia BTG, trzeba się tego pozbyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i nazmieniali coś z wydobyciem. Tam jakoś szybciej wpadają bloki i inaczej są kopane monety.

Aaa i jeszcze jeszcze stwierdzili że ten 1mln coinów potrzebują na rozwój projektu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pawlo74: Robi trochę negatywny PR bo nazywa się Bitcoin i ogólnie taki dziadowski ten projekt, ale przynajmniej nieszkodliwy. A cash to wytwór największego raka jaki się panoszy po środowisku btc BITMAINA
A cash to wytwór największego raka jaki się panoszy po środowisku btc BITMAINA


@escabor: tymczasem Ty sobie nim handlujesz, weź przynajmniej nic nie mów na tamtego szita.

Robi trochę negatywny PR bo nazywa się Bitcoin i ogólnie taki dziadowski ten projekt, ale przynajmniej nieszkodliwy.


Niech się robi ja mam na to #!$%@?, nawet Trezor nazywa go Bitcoin Gold podczas gdy bikasza nazywa Bcash LOL. Przypadek?
Raz go kupiłem na ok 24h. No #!$%@? powiedz że mi się nie opłaciło... 28% ( ͡° ͜ʖ ͡°) To była wyjątkowa sytuacja taka się okazja i tyle


@escabor: nie nie napiszę Ci jak to nazywa się ale domyślasz się. Tutaj słyszałem głosy, że nawet najwytrwalsi altkojnowcy nie wchodzą w bikasza ze względów ideologicznych co mnie bardzo zaskoczyło i ucieszyło a Ty Brutusie? ( ͡° ͜
Kto #!$%@? nie wchodzi w btc? Poważnie shitcoiny tacy się już porobili?


@escabor: szukałem kiedyś tego wpisu, żeby Cię nim zawstydzić ale nie mogłem znaleźć. pewnie usunął ale nie ważne. Liczy się, że mają swoje zasady.
@pawlo74: #!$%@? robocie aferę a jak w na identycznej zasadzie fiata albo teher ludzie wychodzą z btc to jest ok...? Zawstydzić? Ja tego przed wami nie ukrywałem sam się przyznałem. Grane z tego mam, ten wpis był mocny.

No ale przyznaj, jedyne co z nim zrobiłem to go wydoiłem...