Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Myślisz że masz fajne zdjęcia? Co powiesz na zdjęcie mongolskiego pasterza z karabinem AK-74 oraz jego osobistą panterą śnieżną? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #fotohistoria #ciekawostki #zwierzaczki #brusilow12

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  Dzisiaj zostałam wysłana do pomocy w sprzątaniu pokoi, bo był szybszy przyjazd gości. Sprzątamy dwójkami, więc zostałam przydzielona do chłopaka o imieniu Bartek. I tak sobie sprzątamy sprzątamy i przed kolejnym pokojem zabrakło pościeli więc poszłam do magazynu aby donieść więcej. Bartek w tym czasie sprzątał łazienkę. I przechodzimy teraz do meritum.
  Wracam, wchodzę do pokoju, Bartek nadal w łazience. Istotne jest to, że mam dosyć cichy chód więc się nie zorientował, że weszłam do pomieszczenia. Ułożenie jest takie, że stojąc przy biurku widzę całą łazienkę i właśnie tam stanęłam. No i w tym momencie słyszę PFFFFRYTTTTT, no tak potężne pierdnięcie jakby co najmniej wulkan się obudził i miała być erupcja. Cud, że spodnie na dupie mu nie pękły. Ale ale! Bartek wydaje z siebie "łoooo, uhhhh" i macha ręką przy dupie. Dodaje po wszystkim ciche "fuj".
  I w tym momencie się odwraca i widzi mnie, lekko zszokowaną. Ja w międzyczasie zaczynam po prostu czuć odór zgniłej kupy, Bartek robi się lekko czerwony więc mówię "Jesu, Ci starsi ludzie są straszni, co oni jedzą, podziwiam że dałeś radę wysprzątać tę łazienkę, przyniosę Ci odświeżacz", Bartek w tym czasie narzeka na smrodzących staruszów, daję odświeżacz i idę do następnego pokoju. xDDDDD

  pokaż spoiler Wiem, że pierdzenie to rzecz ludzka etc, ale takiego czegoś jeszcze nie słyszałam i nie czułam w życiu. xDDD
  Z drugiej strony sytuacja jest dla mnie lekko komiczna, nie do końca wiem czemu. :D

  #pracbaza #heheszki #truestory
  pokaż całość

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  Nawiązując do wpisu dot. zwyczaju wmurowania kota w ścianę w Chinach parę osób chciało zobaczyć co się wydarzy jak wrzucimy to na grupy dla kociarzy. No więc zebrałem trochę contentu i oto skutki (w pierwszym komentarzu) ( ͡° ͜ʖ ͡°). Żeby nie było, to sporo osób, mniej więcej połowa ogarnęła, że to fake, dla was powybierałem co najlepsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #ciekawostki #koty #chiny #byloaledobre #heheszki #pdk #kot #gif
  pokaż całość

  odpowiedzi (78)