Wpis z mikrobloga

D’Angelo Russell, Timofey Mozgov for Brook Lopez and Nets’ Draft Pick Kyle Kuzma


Przypomnijcie sobie jak wtedy patrzyliście na ten transfer, a jak to wygląda dzisiaj.

Aktualna linijka Kuzmy:

16.8 PPG / 6.6 RPG /1.6 APG / 50.4 FG% / 36.0 FG3%


Bardzo szanuję pan Magic i pan Pelinka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nba
  • 6
@tymeek: a oryginalnie to pick Bostonu, czytałem opinie, że poszedł tak nisko bo 2 lata był w collegu a jak nie zrobił one and done to znaczy, że coś jest podejrzenego
@tymeek Jedna kwestia to, że chcieli zrobić miejsce w salary, a bez D'Angelo nie pozbyliby się tego #!$%@? kontraktu Mozgova. Natomiast Kuzme i tak by mogli wybrać z niższym numerem, bo nie było nim dużego zainteresowania.
@Trae: no ja wiem, że chodziło głównie o pozbycie się kontraktu Mozgova, ale podejrzewam, że coś o tym Kuzmie wiedzieli jednak. on akurat poszedł z 27., a LA miało pick no 28, więc nie mogli go brać, chyba że o czymś nie wiem i trade był dogadany przed loterią (Nets brali go dla LAL).

generalnie ja wtedy na to nieco krzywo patrzyłem, bo dalej trochę wierzyłem w D'lo - jak dla
@tymeek: Z tego co mówiła Ramona Shelburne(dziennikarz ESPN, bardzo dobrze zorientowana w kwestii LAL) to Magic był świadomy tego, że bez Dl'o nie udało by się pozbyć tego kontraktu i gdyby nie debilizm pary Buss-Kupchak Russell wciąż byłby graczem Lakers. Btw trade był dogadany na długo przed draftem(nie loterią, loteria to co innego) i Nets wybrali Kuzmę na życzenie LAL.