Wpis z mikrobloga

Ktoś dorobił się na handlu na PC w FIFA Ultimate Team?
Jak oglądam zarobki ludzi na konsolach, to mnie ból prostaty łapie, serio.
Gram na PC i żaden sposób, który doradzają, w przełożeniu na PC u mnie nie działa.
Składu jakotakiego "dorobiłem się" - chociaż to za duże słowo - na sniperce, bo niektórzy wystawiali karty po cenach z FIFY 17, jak na przykład Dembele, czy G. Jesusa, a co za tym idzie, mam blokadę na WebAppie za zbyt wolne uzupełnianie Captch'y, bo bawiłem się czasem w pracy, albo jak byłem w domu i Captcha wyskakiwała, to ja szedłem do lodówki po piwko, albo na fajkę i rozwiązywałem po powrocie i mam blokadę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sniperka jednak jest zbyt czasochłonna.

Wszyscy na konsolach piszą, że kupują karty za 2k i wystawiają np za 2400 i i tak ktoś kupuje, albo za 20k i za 25 wystawiają. No za cholerę u mnie to nie działa na PC. Kupiłem ostatnio Williana za 18k ze stylem Myśliwego, wystawiłem za 21k, 7 prób sprzedaży (7 x 1h) i nie poszedł za cholerę. Ogólnie obecnie za skład dałem jakieś 400-500k, niby dobrze się gra, ale trochę nudno będzie mi grać tym składem do września 2018 roku. (,) Widzę na grupach, ludzie skład za 2 mln, oprócz tego 8 mln na koncie jeszcze i pytam się JAK?! Wchodzę w Google, wpisuję "Organy, bez których można żyć", żeby wiedzieć, co sprzedać, ale z drugiej strony widziałem pack opening za 1000 zł i nic nie wypadło wartościowego, więc jakbym sprzedał nerkę za 20 000 zł, czy po ile one tam chodzą, to obawiam się, że też gówno z tego będzie. Powiedzcie mi proszę - czy jest tu ktoś, kto jest w stanie zarobić na PC jakiś normalny hajs, nie spędzając doby przy komputerze i zachowując wszystkie swoje organy?

#pc #fifa #fifa18 #gry #fut #ps4 #xboxone
  • 16
@k0rdian: to tylko zysk z handlu. Zrobiłem wszystkie początkowe sbc, najbardziej opłacalne z ligowych i wszystkie ważne mecze. W paczkach trafiłem dwie karty po 150k a tak to szrot
@k0rdian: miałem upatrzonych czterech bardzo popularnych graczy w cenie od 10 do 20k. Na takich graczach bardzo łatwo zarobić 1-2k, ich cena bardzo się waha w ciągu dnia. Jak widzisz że cena jest z tej niższej półki to kupujesz na kup teraz kilku i wystawiasz je po większej, po jakiej schodzą w ciągu dnia. Ale to musisz poznać market na większą skale to jest męczące ale przy kilku graczach nie powinno
@k0rdian: Jak po premierze jakoś szło jeszcze zarobić tak teraz od jakiegoś czasu jest hmmm... Dramat to może nie, ale ciężej. Na głupią kartę Shadow dla obrońcy poluje od dwóch dni i nic. Nie, nie to, że ceny z kosmosu - po prostu jej nie ma...
@k0rdian: : mi się w tym roku nie chce handlować. Żeby poświęcać jak najmniej czasu inwestuje w karty potrzebne do SBC.

1. Kupuję złotych piłkarzy z najlepszych lig po cenie quicsellu. Najlepiej kupować RB/LB, RM/LM. Dobrze też żeby był to np. Niemiec z Bundesligi, Anglik z BPL. Jak wychodzą ważne mecze, np. Arsenal - Chelsea, to do składu zazwyczaj są potrzebni gracze z BPL, i karty kupione za 650 coinsów schodzą
@k0rdian da się zarobić, tylko trzeba mieć cierpliwości trochę i szczęścia. Ja sam od siebie nie polecam wielkich inwestycji, bo można się nieźle przejechać. Polecam kupować zawodnikow na przyszłe ważne mecze. Oczywiście można wyjść na duży plus, ale też w przypadku straty nie będzie ona tak wielka jak np w inwestycje w ify :) paczek nie otwieraj za monety czy fp bo nie warto