Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mam córkę lvl 2,5, zwiedziłem z nią wszystkie sale zabaw w okolicach #poznan ale tylko przy Auchan w Komornikach (w tym budynku co jest Piotr i Paweł) Pani z obsługi bawi się z dzieckiem i zachęca ją sama do różnych aktywności (to jest niesamowite, nawet jej muzykę włączyła inną bo jesteśmy sami). Dajcie Mirki jej miliard plusów bo takie podejście do pracy to mistrzostwo. #praca #dzieci #czujedobrzeczlowiek pokaż całość

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy "Incepcję" z 2010 roku. 96,08% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,28. To mniej niż na filmwebie (8,3) i mniej niż na IMDB (8,8).

  Dzisiaj będziemy oceniać film "Terminator" z 1984 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Następne głosowanie jutro - zajmiemy się wtedy filmem "Most na rzece Kwai" z 1957 roku.

  Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

  Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

  Miłej zabawy :)

  #film #wykopowefilmy
  pokaż całość

  odpowiedzi (59)

 • avatar

  Jeśli wygram szóstkę, to funduję jednej z plusujący osób(plus osoba towarzyszącą) wakacje na jakiejś fajnej wyspie.
  #lotto #rozdajo

  odpowiedzi (32)